Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

Dlaczego wózki używane zyskują coraz większą popularność?

  • Dodano: 2019-10-29 09:00

Coraz większa ilość przedsiębiorców decyduje się na zakup widłowych wózków używanych. Dlaczego? Są one znacznie tańsze od nowych modeli, a wbrew pozorom wcale nie odbiegają od nich sprawnością.

Wózki widłowe stały się niezbędnym elementem wyposażenia każdej hurtowni, magazynu oraz większego sklepu. Za ich pomocą pracownicy mogą skutecznie usprawnić swoją pracę, a także podnieść poziom bezpieczeństwa na hali. Jednak dobrej jakości, nowe urządzenie bywa drogie, dlatego przedsiębiorcy często decydują się na zakup czy to elektrycznych, czy spalinowych widłowych wózków używanych.

​ Czy zakup wózków używanych się opłaca?

Powszechnie panuje opinia, że używane urządzenia charakteryzują się słabszą sprawnością. Koszty ich naprawy znacznie przekraczają ich wartość, co w konsekwencji naraża przedsiębiorcę na jeszcze większe straty. Decydują się oni zatem na zakup nowych wózków widłowych w obawie przed ukrytymi wadami używanych odpowiedników.

Jednak sekret udanego zakupu używanego wózka widłowego tkwi nie w samym urządzeniu, a w firmie, która go sprzedaje. Te najbardziej rzetelne przed wystawieniem używanych urządzeń na sprzedaż, sprawdzają ich stan, by poddać je serwisowi i konserwacji w razie potrzeby. Nie pozostawiają klienta samego sobie również po dokonaniu transakcji – udzielana jest kilkuletnia gwarancja, która zapewnia stałe wsparcie serwisowe, także po zakończeniu tego okresu.

czy-zakup-wozkow-uzywanych-sie-oplaca.jpg

Jeśli szukasz autoryzowanych dealerów, którzy oferują także wózki używane, sprawdź aktualne oferty na:

Na obydwu portalach znajdziesz wyłącznie markowe pojazdy, w pełni przygotowane do zarejestrowania w UDT.
A jeśli nie masz czasu przeglądać i porównywać ofert, przejdź tutaj i zapytaj bezpośrednio o urządzenie używane dopasowane wprost do Twoich potrzeb.

Wózki widłowe używane czy nowe?

Wózki widłowe używane są korzystnym rozwiązaniem dla przedsiębiorców, którzy nie chcą inwestować w nowe urządzenia. Wbrew pozorom nie jest to wcale gorsze rozwiązanie. Odpowiednie serwisowanie i zaufany sprzedawca, mogą zagwarantować wieloletnie, niemal bezawaryjne działanie wózków widłowych.

Używane wózki widłowe stanowią doskonałe rozwiązanie dla nowych przedsiębiorców, stawiających swoje pierwsze kroki w branży. Gdy kapitał firmy jest niewielki, nie ma sensu marnować go na urządzenia, które można nabyć za niższą cenę. I to nie kosztem jakości! Po podjęciu decyzji o zakupie wózka widłowego używanego, należy jednak pamiętać o wyborze odpowiedniej firmy.

Często wózki widłowe używane są jedynym rozsądnym rozwiązaniem dla przedsiębiorcy, który chce usprawnić pracę na hali czy w magazynie.

​Podsumowanie

wozki-uzywane-podsumowanie.jpg

Zakup wózków widłowych używanych budzi obawy w przedsiębiorcach, głównie przez możliwość wykrycia ukrytych wad pojazdów lub nieświadomego zakupu kradzionego urządzenia. Dlatego tak istotne jest, by podczas wyboru używanych wózków widłowych, kierować się renomą firmy. Wówczas przedsiębiorca może być pewien, że w razie wystąpienia jakichkolwiek problemów z pojazdem może liczyć na pomoc specjalistów.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.