Wiadomości z Świętochłowic

Firma System 5/95 stała się jednym z najbardziej perspektywicznych pracodawców w Polsce

  • Dodano: 2021-08-09 12:00, aktualizacja: 2021-08-09 13:01

Od ponad 20 lat produkty Systemu 5/95 pomagają osobom z różnymi problemami zdrowotnymi w poprawie ich kondycji fizycznej. Teraz centra pokazowe firmy zostały otwarte w Polsce.

Odwiedzają je setki zwiedzających cаhcących poznać sekrety japońskiej długowieczności, a także fachowców chcących pomagać ludziom. Zgodnie z wynikami prac pracownicy polskich przedstawicielstw firmy wskazują, że obecnie jest jednym z najlepszych pracodawców w regionie. A wymieniane zalety tego miejsca pracy są następujące:

  • Ciągłe doskonalenie wiedzy zawodowej i rozwój osobisty. Każdy specjalista centrum otrzymuje możliwość poszerzenia swojej wiedzy poprzez uczestnictwo w kursach i seminariach na koszt firmy.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie. Poziom wynagrodzeń w zależności od zajmowanego stanowiska w firmie jest wyższy niż w wielu innych polskich firmach. Obowiązują klarowne warunki wynagrodzeń, premii i zachęt dla najlepszych pracowników.

  • Stałe godziny pracy. Standaryzowany proces pracy.

  • Rozwój kariery. Po dołożeniu odpowiedniego wysiłku specjalista może w krótkim czasie zająć stanowisko kierownicze. Firma prężnie się rozwija, co otwiera wiele możliwości przed ambitnymi osobami, które potrafią wyznaczać cele i je osiągać.

  • Możliwość świadczenia pomocy ludziom. To praca dla profesjonalistów, którzy pracują dla rezultatu i cieszą się, gdy klient dostaje to, czego oczekiwał.

  • Bezcenne doświadczenie. Praca w firmie to szansa na zdobycie umiejętności, które sprawią, że osoba stanie się konkurencyjnym kandydatem na rynku pracy

Pracownikom oferowany jest pełny pakiet socjalny, stabilne wynagrodzenie, premie i dodatki. Nic dziwnego, że osoby, które podzielają wartości Systemu 5/95, wiedzą jak i uwielbiają pracować w zespole, znajdują tu spore możliwości do samorealizacji.

Firma nieustannie poszukuje utalentowanych aktywnych profesjonalistów, którzy rozumieją, że zdrowie człowieka jest wartością bezcenną. To idealne miejsce do pracy dla każdego, kto na co dzień chce się rozwijać i doskonalić, otrzymując jednocześnie wysoką pensję, płatny staż, urlop i pełen pakiet socjalny.

Każdy specjalista z centrum pokazowego pomaga ludziom zmienić swoje życie. Jest pomocnikiem i przewodnikiem przez świat technologii medycznych i sprzętu do użytku domowego. Jego zasługą są polepszenia i świetne wyniki, osiągane przez odwiedzających. Dlatego nasi specjaliści są tak dumni ze swojej pracy i uważają ją za jedno z najlepszych doświadczeń w swojej karierze.

Jak dołączyć do System 5/95

Jeśli jesteś gotowy do pracy na osiąganie rezultatu, jeśli chcesz, aby Twoje talenty zostały docenione, wtedy serdecznie zapraszamy do naszego zespołu. Tutaj możesz realizować się w dowolnym kierunku, ciągle się uczyć i dzielić doświadczeniami z przyjaznymi kolegami.

Aby stać się częścią naszego zespołu wyślij CV pod adres poczty elektronicznej: info@system595.pl lub zadzwoń pod jeden z numerów firmy: +48 534 531 777.

Po Twoim zgłoszeniu poczekaj na kontakt od specjalistów System 5/95, którzy zaoferują Ci wymarzoną pracę.