Wiadomości z Świętochłowic

InPost Fresh - dobry sposób na zaoszczędzenie czasu

  • Dodano: 2022-10-05 13:45

Zamawianie jedzenia prosto pod nasze drzwi od dawna jest standardem. Jeśli akurat jesteśmy głodni, a nie chce nam się wychodzić, możemy zamówić sobie pizzę, sushi czy jeszcze inne danie. Tymczasem coraz więcej osób interesuje się zamawianiem artykułów spożywczych prosto pod swoje drzwi. Jest to możliwe między innymi dzięki usługom takim jak InPost Fresh. 

Życie może być prostsze

Czas jest jedną z najważniejszych rzeczy w naszym życiu. Niestety, to właśnie jego często nam brakuje. Jesteśmy zabiegani i nie wiemy, w jaki sposób zmienić ten stan rzeczy. Zastanówmy się więc nad tym, ile czasu zajmuje nam w ciągu miesiąca robienie zakupów. Musimy przecież dojechać do sklepu, znaleźć pomiędzy półkami pożądane przez nas artykuły, odstać swoje w kolejce do kasy, a następnie wrócić do domu. I to w sytuacji, gdy odwiedzamy tylko jeden sklep, a z tym przecież bywa różnie. Właśnie dlatego warto zastanowić się nad zamawianiem produktów prosto pod swój adres. W ten sposób oszczędzimy sporo czasu, który będziemy mogli dowolnie spożytkować. 

Jak działa InPost Fresh?

Jeśli nigdy nie korzystaliście z tego typu usług, nic się nie stało. Sposób ich działania jest bardzo prosty i intuicyjny. Dzięki temu zakupy żywnościowe przez internet może zrobić każdy, kto posiada telefon z dostępem do internetu. W dodatku cały proces nie jest skomplikowany. Tak naprawdę wystarczy podać swoją lokalizację, wybrać artykuły, które nas interesują (aktualnie możemy zdecydować się na towar dostępny w Makro oraz Carrefourze w ramach opcji „w Twoim mieście” w wybranych polskich miastach lub złożyć zamówienie „w  całej Polsce” z dostawą do automatu Paczkomat® lub kurierem, które będą dostarczone ze sklepów innych partnerów InPost Fresh), podać dogodny dla nas termin odbioru zamówienia i opłacić rachunek. To wszystko. Teraz pozostaje nam jedynie czekać na kuriera. 

Czy zakupy dojdą całe?

No właśnie, kurierzy. InPost Fresh wie, jak ważne jest dostarczenie produktów w nieuszkodzonym stanie. Dlatego też każdy pracownik na samym początku zostaje odpowiednio przeszkolony. Dzięki temu nie musimy obawiać się tego, że otrzymamy rozbite jajka czy rozcięte opakowanie mąki bądź cukru. 

Jakie są zalety InPost Fresh?

Z całą pewnością możemy wyróżnić kilka istotnych zalet. Zaliczają się do nich:

  • Szybka dostawa – to my ustalamy, kiedy będzie nam najwygodniej odebrać zamówienie. Dzięki temu nie musimy oczekiwać cały dzień na kuriera. Dobrze wiemy, kiedy ten się pojawi.
  • Duży wybór – Macro oraz Carrefour posiadają szeroki asortyment w ramach opcji „w Twoim mieście”, którą możemy wybrać z poziomu aplikacji. Z tego powodu bez problemu znajdziemy produkty, których potrzebujemy. 
  • Prosta aplikacja – z aplikacją InPost Fresh poradzi sobie każda osoba, która umie posługiwać się telefonem. Wszystko jest opisane w przejrzysty i klarowny sposób a interfejs poprowadzi nas przez kolejne etapy składania zamówienia.
  • Oszczędność czasu – ważne jest przede wszystkim to, że zyskujemy czas. Zamiast samodzielnie robić zakupy, ktoś nas w tym wyręczy, a my będziemy mogli zająć się swoimi sprawami.

Właśnie dlatego InPost Fresh jest ciekawą usługą, której warto przyjrzeć się bliżej.

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.