Wiadomości z Świętochłowic

Jak wybrać suknię ślubną swoich marzeń?

  • Dodano: 2021-07-12 08:15, aktualizacja: 2021-07-29 08:24

Tak jak każda księżniczka z bajki odnajduje swojego księcia, tak każda panna młoda potrzebuje pięknej sukni ślubnej. Wszystko zaczyna się gdy mała dziewczynka przymierza upchniętą w głębiny szafy kreację mamy i rysuje kredkami swoją wymarzoną. Później, gdy dorasta, oglądając ulubione komedie romantyczne, obserwuje koronkowe syrenki i tiulowe bezy. Gdy przychodzi kolej, aby wybrać własną, przyszła panna młoda może spełnić swoje marzenie z dzieciństwa, bądź zupełnie zmienić koncepcję. Najważniejsze jest to, żeby wiedziała, że to ta jedyna.

Od czego zacząć?

Wybierając się do salonu, warto jest mieć wstępny pomysł na ceremonię i wesele. Zupełnie inna kreacja będzie odpowiednia w przypadku ślubu na tropikalnej plaży, a inna na wesele w stylu rustykalnym. Równie istotna jest pora roku. Jeśli planujemy pobrać się w lato, będzie można wybrać suknię na ramiączka, tymczasem podczas ceremonii w trakcie zimy, konieczne będzie dobranie ciepłego okrycia. Jeśli mamy pomysł na wesele tematyczne, warto dopasować strój do reszty naszej koncepcji.

Jak dobrać suknię w zależności od miejsca i charakteru uroczystości?

Zacznijmy od najbardziej tradycyjnego ślubu, który odbędzie się w kościele. Wymaga to zachowania pewnych norm dotyczących stroju. Warto postawić na skromniejszą suknię - https://suknieboho.pl/skromne-suknie-slubne/, która nie jest przezroczysta, bądź której dekolt nie sięga aż do talii.

Decydując się na ślub na plaży, wybór jest znacznie szerszy. Należy jednak pamiętać, że zbyt ciężka i zbyt długa suknia mogą okazać się uciążliwe. Warto wybrać wtedy kreację z lekkiego, zwiewnego materiału, przez który nasze ciało będzie mogło swobodnie oddychać, a długi tren nie będzie ciągnąć za sobą gór piachu. Daje nam to również możliwości odkrycia nieco więcej ciała, na przykład ramion, czy dekoltu. Idealnie powinna sprawdzić się też krótka suknia.

Suknie w stylu boho, takie jakie można znaleźć w sklepie www.SuknieBoho.pl, idealnie nadawać będą się nie tylko na ślub kościelny czy plażowy ale przede wszystkim rustykalny. Frędzle i koronki, których nie brakuje w projektach Marty Trojanowskiej, sprawiają że suknie są nie tylko zjawisko piękne, ale też ponadczasowe i oryginalne.

Kreacja ślubna ma spełniać nasze marzenia. Musi być idealna i indywidualnie dobrana do charakteru i stylu panny młodej. Dla tych, które kochają przepych i nie chcą iść na kompromis, perfekcyjnie sprawdzą się suknie z oryginalnych materiałów i z efektem trójwymiarowości.

Jaki fason wybrać?

Fasonów sukien ślubnych jest wiele i łatwo można się pogubić jaki będzie dla nas najodpowiedniejszy. Można przebierać między innymi wśród fasonów w kształcie litery A, księżniczki, syreny, rybki, empire.

Dla kobiety, której sylwetka ma kształt klepsydry, idealnie sprawdzą się suknie o kroju syreny. Dla tych, które mają kształt gruszki, albo są wysokie i szczupłe, lepsze będą księżniczki bądź suknie w kształcie litery A. Dla osób o sylwetce jabłka, pożądany efekt dadzą suknie typu empire.

Każda kobieta jednak, powinna przymierzyć różne fasony. A może ta idealna suknia ślubna Warszawa będzie zupełnie inna niż początkowo myślałaś?

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.