Wiadomości z Świętochłowic

Jak wyróżnić swoją markę w czasie targów?

  • Dodano: 2022-08-02 11:00

Wystawy biznesowe to świetna okazja, aby edukować potencjalnych klientów o produktach i usługach, które masz do zaoferowania. Są również doskonałą okazją do oceny konkurencji: zobacz, na czym dobrze sobie radzą, z czego możesz skorzystać lub czego im brakuje, a na co możesz odpowiedzieć. Jedną z najważniejszych rzeczy związanych z wystawą biznesową jest upewnienie się, że jesteś do niej dobrze przygotowany. Sprawdź jak to zrobić!

Bądź przygotowany!

Ważne jest, aby przybyć na wystawy biznesowe, wiedząc, co chcesz osiągnąć i jak przekażesz to ludziom, których spotkasz na wystawie. Czy Twoim celem jest przyciągnięcie nowych klientów, inwestora lub edukowanie ludzi o Twojej firmie? Może to być kombinacja wielu różnych rzeczy, ale po prostu miej to jasno na uwadze podczas przygotowywania innych materiałów.

Pokaż się z jak najlepszej strony

Pamiętaj, że na targach konkurujesz ze wszystkimi innymi firmami (nie tylko z firmami oferującymi podobne produkty), dlatego ważne jest, jak przyciągniesz ludzi do swojego stoiska. Przyciągnięcie czyjejś uwagi, gdy przechodzą obok, jest pierwszym krokiem do wzbudzenia zainteresowania Twoją firmą. Rollupy z logo Twojej firmy, schematem kolorów i odpowiednimi obrazami są przydatne i można je przesuwać po stoisku wystawowym i umieszczać w grupach, aby nadać ekspozycji głębi. Są również łatwe w transporcie, co czyni je idealnymi na wystawy.

Zdynamizowanie stoiska targowe marki Adsystem to kolejny fantastyczny sposób na przyciągnięcie uwagi przechodniów. Jeśli produkt lub usługa, którą oferujesz, pozwala na pokazanie demonstracji lub daje potencjalnym klientom szansę na samodzielne doświadczenie, zrób to! Jeśli nie jest to możliwe, możesz dołączyć film przedstawiający swoje produkty w akcji, być może z wcześniejszymi recenzjami klientów. Aby jednak zwizualizować całość w ciekawej formie, dobrze jest zainwestować z odpowiednie stanowisko targowe dopasowane do Twoich potrzeb, gdzie będziesz mieć możliwość połączenia różnych, dobrze pasujących do siebie rozwiązań.

Wykorzystaj potykacze

Te przenośne tablice, znane również jako tablice typu sandwich lub tablice typu A, mają tę zaletę, że można je składać, dzięki czemu można je łatwo przechowywać, gdy nie są używane. Plakaty do ramek z tablicy A są mocowane magnetycznie lub za pomocą zatrzaskowej ramki plakatowej. Alternatywnie mogą mieć powierzchnię tablicy, na której można napisać własną wiadomość za pomocą płynnych pisaków kredowych. Wielu naszych klientów decyduje się na użycie plakatów z PVC w deskach typu A ze względu na ich odporność na warunki atmosferyczne podczas promowania swojej działalności. Potykacz Adsystem sprawdzi się nie tylko jako znak ustawiony na chodniku, ale także jako pełnoprawna, ciekawa i w pełni skuteczna reklama w czasie targów. Możesz umieścić na niej zabawny komunikat, wskazać miejsce, w którym znajduje się Twoje stoisko, albo zachęcić potencjalnych klientów do interakcji.

Justyna RomańczykJustyna Romańczyk
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.