Wiadomości z Świętochłowic

​​​​​​​Konta oszczędnościowe - znajdź najlepsze

  • Dodano: 2019-07-04 09:15

Każdego miesiąca banki wychodzą naprzeciw oczekiwaniom Klientów, proponując im atrakcyjne promocje, unikalne oferty oraz ograniczone czasowo korzyści. Nie inaczej jest z kontami oszczędnościowymi, które mają za zadanie pomnażać nasze tymczasowo niewykorzystywane środki. Idealne konto oszczędnościowe to takie, które gwarantuje wysokie oprocentowanie przez długi okres czasu, jednocześnie zezwalając na ulokowanie wyższych sum pieniędzy. Ważna jest również prostota otwarcia rachunku, dostępność oferty i minimum formalności, które trzeba spełnić by cieszyć się atrakcyjnym zwrotem.

Konta oszczędnościowe - ranking

W oparciu o powyższe czynniki sporządziliśmy ranking najwygodniejszych kont oszczędnościowych. Korzystaliśmy także z rankingu kont oszczędnościowych na wktorymbanku.pl Poniżej krótko przedstawiamy zalety każdego z nich:

1. Konto Oszczędnościowe 3,5% Getin Bank.
Konto to możemy założyć do 31 sierpnia, a oprocentowanie 3,5% przyznawane jest dla środków do 10.000 PLN na okres 12 miesięcy. Jedynym warunkiem jest zapewnienie wpływu 1000 PLN na konto osobiste. Ważną zaletą tego rachunku jest możliwość połączenia z promocją "Na nowe środki", która gwarantuje zysk w wysokości 3,0% dla nowych środków do 400.000 PLN na okres 4 miesięcy. Z promocji może skorzystać każdy posiadacz konta osobistego.

2. Rachunek Oszczędzam w ofercie "Na start" Credit Agricole.
Przy założeniu konta osobistego w Credit Agricole możemy jednocześnie otworzyć Rachunek Oszczędzam, który na okres 4 miesięcy gwarantuje oprocentowanie 3% dla środków do 50.000 PLN. Promocja trwa do odwołania, a jej stosunkowo duża popularność oraz brak dodatkowych wymogów wskazuje, że już niedługo może zostać wycofana. Z oferty może skorzystać każdy, nawet obecny klient, który posiada już dowolne konto osobiste w banku Credit Agricole.

3. Korzyść "Wyższe oprocentowanie" na Koncie Jakże Osobistym w Alior Bank.
Zakładając lub posiadając Konto Jakże Osobiste w Alior Bank, otrzymujemy różne warianty promocyjne zwane "korzyściami". Jedną z nich jest promocyjne oprocentowanie 3% do końca 2019 roku dla środków do 20.000 PLN. Kapitalizacja następuje w okresie miesięcznym, więc im szybciej zostanie założone konto, tym większą korzyść możemy otrzymać od banku. Z promocji można skorzystać wyłącznie posiadając Konto Jakże Osobiste - inne rachunki Alior Bank są wyłączone z promocji.

4. Lion's Excellence.
Na koniec zostawiliśmy dość nietypowe konto oszczędnościowe od Lion's Bank, bowiem to my sami regulujemy maksymalną wysokość kwoty dla promocyjnego oprocentowania. Oprocentowanie w wysokości 2,15% w skali roku naliczane jest dla środków ulokowanych w Lion's Excellence według salda do wartości 10 razy większej niż saldo dostępne na koncie osobistym w Lion's Banku. Przykładowo - jeżeli dysponujemy kwotą 50.000 PLN na koncie Lion's Bank, to oprocentowaniem promocyjnym będzie ujęte 500.000 PLN w Lion's Excellence. Promocja trwa bezterminowo i jest dostępna dla każdego klienta - nowego lub obecnego.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.