Wiadomości z Świętochłowic

Kubki papierowe - przydają się częściej niż myślisz!

  • Dodano: 2023-03-02 11:45

Pierwsze kubki papierowe pojawiły się w Chinach niedługo po wynalezieniu papieru. Udoskonalane jeszcze w XX wieku do obecnej formy biodegradowalne kubki papierowe świetnie odnajdują się w obecnej rzeczywistości. Gorąca kawa na wynos do pracy lub zimne napoje w wygodnych papierowych kubkach — kubki papierowe ułatwiają życie i organizację imprez plenerowych.

Kubki papierowe do kawiarni i restauracji

Kubki papierowe są niezastąpionym asortymentem w kawiarniach i restauracjach w ofertach na wynos. Możliwość podania napojów na wynos może przynieść dodatkowe korzyści finansowe, nawet jeśli kawiarnia nastawiona jest na sprzedaż głównie w lokalu. Klientom możemy zaproponować napoje różnej wielkości, gorące lub zimne. Kubki papierowe znajdziemy o pojemnościach takich samych, jak znajdują się w ofercie naszej firmy. Najlepiej złożyć większe zamówienie u producenta opakowań gastronomicznych i papierowych. Dzięki temu otrzymamy lepsza cenę i dodatkowa okazję wykonania na kubkach jednorazowych napisu lub logo. Umieszczenie logo naszej kawiarni na papierowych kubeczkach z pewnością korzystnie wpłynie na relacjach z klientami. Możemy również skorzystać z opcji nadruków tematycznych lub okazjonalnych — inne kubki papierowe możemy podawać klientom w okresie świąt, czy w określonych porach roku. Ludzie zwracają uwagę na takie szczegóły i dobrze wpływa to na wizerunek każdej marki.

Kubki papierowe w domu

Kubki papierowe znajdują zastosowanie również w domu. Jeśli nie mamy zmywarki, a organizujemy przyjęcie w plenerze lub zabawę dla dzieciaków to warto przemyśleć zakup kubków jednorazowych z papieru. Biodegradowalne kubki tego typu wyrzucamy po imprezie bez obaw o to, czy ktoś stłukł szkło. W przypadku imprez dla dzieci jest to zdecydowanie najrozsądniejszy pomysł. Dlatego kubki papierowe mogą przydać się w domu, przedszkolach lub na koloniach. Dodatkowo możliwość zamówienia kubków papierowych z nadrukiem stwarza kolejne możliwości. Mogą być wykonane z nadrukowanym imieniem solenizanta imprezy itd. Kubki papierowe do napojów gorących przydadzą się również dorosłym — szczególnie jeśli wciąż brakuje nam czasu. Pyszna kawa na wynos z biodegradowalnym zamknięciem nie wyleje się w samochodzie i pozwoli na spokojny dojazd do pracy. Popijając ulubioną kawę lub herbatę z pewnością nie jedną podróż spędzimy w lepszym nastroju!

Kubki papierowe do napojów zimnych i gorących

Zamawiając kubki papierowe musimy pamiętać o tym, że zwykle są podzielone na te do napojów gorących i kubki papierowe do napojów zimnych. Ma to znaczenie i nie należy tego podczas podawania klientom lub gościom lekceważyć. Kubki papierowe do kawy czy herbaty są przygotowane na to, że temperatura jest wysoka. Nie zmieni to w żaden sposób smaku gorących napojów i pozwoli na bezpieczne przenoszenie ich bez ryzyka, że kubek nie wytrzyma temperatury. To samo dotyczy wieczek do kubków, którymi osłaniamy gorące napoje od góry. Dzięki temu kubek zyskuje szczelność i można przenosić go swobodnie lub przewozić w aucie bez ryzyka, że się nam rozleje. Rozmiar wieczka musi być dopasowany do wymiarów kubka. Zwykle producenci oferują nam od razu komplet, ale nie jest to reguła.

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.