Wiadomości z Świętochłowic

Materac 90x200 cm - standardowy wybór dla singla

  • Dodano: 2020-08-24 09:00

Pojedyncze łóżko i niewielki materac 90x200 cm warto zrekompensować sobie jego wyjątkową wygodą. Brak miejsca w pokoju wymusza określoną wielkość łóżka, nie ma jednak wpływu na to jaki rodzaj materaca wybierzemy i jak komfortowy będzie.

Wygodny materac 90x200 cm

Wszystkie materace 90x200 cm, dostępne w naszej ofercie posiadają pocketowy wkład wewnętrzny. Co to oznacza. Wkłady kieszeniowe to najtrwalszy i bardzo wygodny rodzaj rdzenia materaca 90x200 cm. Wykonane są z cylindrycznych sprężyn, umieszczonych szeregowo jedna obok drugiej, w specjalnych, materiałowych kieszonkach. Kieszonki te są ze sobą z jednej strony zszyte a z drugiej sklejone. Sprężyny nie są ze sobą połączone. Pracują niezależnie od siebie. Uginają się tylko w miejscu nacisku. Wszelkie ruchy są amortyzowane. Duża ilość sprężyn wynosząca 262 szt/m2 w standardowej wersji oraz w liczbie 510 szt/m2 w wersji multipocketowej sprawiają, że materac cechuje się dużą elastycznością punktową. Idealnie podpiera ciało na całej jego długości, perfekcyjnie dopasowując się do jego krzywizn. Materac 90x200 cm pocketowy jest trwały i odporny nawet na duże obciążenia. Sprawdź materace od KaszmirowySen.pl na https://www.kaszmirowysen.pl/Materac-na-wymiar/Materac-do-lozka-90x200-cm-do-spania

Pozostałe warstwy materaca 90x200 cm

Nie tylko wkład wewnętrzny wpływa na komfort naszego wypoczynku. Bardzo istotnym elementem są również warstwy zewnętrzne materaca 90x200 cm. W zależności od twardości stosowane są inne materiały. W przypadku materacy miękkich jest to podwójna warstwa pianki termoelastycznej visco memory, w materacach średnio twardych do wyboru mamy lateks, piankę viscoelastic, piankę moletowaną oraz piankę wysokoelastyczną HR. Materace 90x200 cm twarde to warstwa kokosowa lub z trawy morskiej a bardzo twarde to podwójna warstwa kokosowa (do wyboru z dodatkową warstwą końskiego włosia).

Niewielki rozmiar materaca 90x200 cm to niższy koszt, dzięki temu możemy sobie pozwolić na większą ilość warstw materaca 90x200 cm lub na ich droższe wersje. Sen to najprostszy sposób na utrzymanie organizmu w dobrej kondycji. Warto więc zadbać o jego wysoką jakość.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.