Wiadomości z Świętochłowic

Maxfliz - poznaj fachowców od urządzania mieszkań

  • Dodano: 2022-09-12 13:45

Jakie powinno być perfekcyjne urządzenie mieszkania? Aby osiągnąć optymalny efekt, konieczne jest wybranie najlepiej odpowiadającego domownikom stylu, zagospodarowanie przestrzeni estetycznymi, funkcjonalnymi meblami oraz dobór odpowiednich dodatków. Możesz zaplanować aranżację samodzielnie, jednak jeśli nie masz doświadczenia w takich działaniach, efekt może być niezadowalający.

Dlatego lepiej powierzyć to zadanie fachowcom. Gdzie ich szukać? Znajdziesz takich w salonie Maxfliz w Katowicach. Dowiedz się, na jaką pomoc i produkty możesz tam liczyć!

Piękne mieszkanie? Zrobimy to dla Ciebie

Wypada zacząć od wskazania, gdzie znajduje się salon meblowy Maxfliz w Katowicach. Ulokowany został na Alei Roździeńskiego i otwarty jest przez cały tydzień w dogodnych godzinach. Jeśli nie masz czasu na osobiste odwiedziny, możesz w każdej chwili sprawdzić jego ofertę przez 24 godziny na dobę, odwiedzając stronę https://www.maxfliz.pl/nasze-salony/katowice.

Maxfliz to miejsce, gdzie znajdziesz wszystkie niezbędne produkty do urządzenia mieszkania od podstaw, a także wzbogacenia istniejącej aranżacji. To wygodne rozwiązanie, dzięki któremu oszczędzasz czas, jaki należałoby poświęcić na odwiedziny różnych sklepów i zamawianie mebli w każdym z osobna. Oferta obejmuje wyposażenie do wszystkich pomieszczeń, a oprócz mebli znajdziesz w niej różnego rodzaju oświetlenie, płytki, podłogi, wyposażenie łazienki, kuchnie, tapety i dodatki.

Ponieważ ilość propozycji jest wręcz oszałamiająca, pracownicy Maxfliz z chęcią posłużą Ci swoją pomocą. To zawodowi projektanci wnętrz, którym wystarczy przedstawić swoje plany, a oni wskażą najlepsze środki do ich realizacji. Mogą także zaplanować dla Ciebie aranżację od podstaw – co będzie bardzo praktyczne przy urządzaniu nowego mieszkania lub przy kompletnej zmianie wystroju już używanego. Proponowane projekty koncepcyjne obejmują także wizualizacje, dzięki czemu można zobaczyć od razu, jak będzie wyglądać wnętrze po wprowadzeniu zmian.

Ciekawą opcją jest zlecenie „Mieszkania pod klucz”. Specjaliści Maxfliz świadczą kompleksową usługę wykończenia lokalu mieszkalnego lub łazienki. Jest ono projektowane z uwzględnieniem wszystkich potrzeb klienta. Następnie Maxfliz zajmuje się realizacją, czyli wprowadzeniem go w życie. Obejmuje to dostarczenie materiałów na miejsce robót oraz nadzorowanie ich wdrożenia. Gdy wszystko jest gotowe, przychodzisz od razu do zmienionego lokalu. A na pamiątkę Maxfliz organizuje profesjonalną sesję fotograficzną!

Meble, jakich nie ma nikt inny

Do skorzystania z oferty Maxfliz zachęca nie tylko fachowość specjalistów od aranżacji wnętrz, ale również to, że ten salon meblowy oferuje jedyne w swoim rodzaju, designerskie meble, tapety oraz najwyższej jakości umeblowanie. Dotyczy to zarówno łóżek do sypialni, jak i wanien do łazienki. Wszystkie propozycje wykonywane są z materiałów wysokiej jakości i cechuje je niezwykle estetyczny design.

Równie ciekawe są propozycje w kategorii wykończenia wnętrz. Tapety do pomieszczeń mają artystyczną duszę, a stworzone zostały przez artystów. Desenie i wzory sprawiają, że salon czy jadalnia stają się miejscami po prostu pięknymi. To samo dotyczy płytek łazienkowych oraz przeznaczonych do używania na tarasach i balkonach. Z propozycjami Maxfliz Twoje mieszkanie nabiera piękna w każdy szczególe!

Zobacz już dzisiaj, które produkty Maxfliz zamówisz

O ofercie Maxfliz można by długo pisać, jednak zamiast tego lepiej zajrzeć na ich stronę.Jeśli mieszkasz w stolicy Śląska, warto udać się tam osobiście, ponieważ są tam ekspozycje, dzięki którym zobaczysz meble, płytki oraz dodatki na żywo. Możesz to także zrobić w Warszawie, Wrocławiu i Krakowie - w tych miastach również znajdują się sklepy meblowe Maxfliz.

Nie musisz się obawiać, że nie możesz sobie pozwolić na piękne mieszkanie. Ceny za wszystkie propozycje na pewno są w Twoim zasięgu, istnieje także możliwość zakupu ratalnego. Dlatego już dzisiaj zobacz, co z oferty Maxfliz najbardziej Cię interesuje!

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.