Wiadomości z Świętochłowic

Myjnia bezdotykowa - jak przygotować się do jej otwarcia?

  • Dodano: 2021-07-15 14:45

Myjnia bezdotykowa to bardzo atrakcyjny i opłacalny biznes, do którego otwarcia trzeba się jednak odpowiednio przygotować. Kluczowy jest tutaj przede wszystkim wybór samej myjni. Warto zwracać uwagę nie tylko na technologię mycia, jaką mają konkretnejmyjnie bezdotykowe, ale i ich estetykę.

Myjnia bezdotykowa - zwróć uwagę na technologię

Myjnia bezdotykowa przede wszystkim powinna zapewniać idealny poziom mycia auta. Ogromnie istotne znaczenie dla osiągnięcia tego efektu ma zastosowana technologia myjąca, odpowiednie dozowanie środków chemicznych. Tutaj warto także brać poprawkę na zachowanie balansu między parametrami technicznymi a dążeniem do oszczędności. Oczywiście im mniejsze zużycie mediów, tym lepiej, nie może jednak odbywać się to kosztem efektywności myjni. W celu zapewnienia maksymalnej wygody warto zaproponować klientom 4 różne programy mycia oraz wybrać myjnię samoobsługową, w której stosowana jest zasada optymalizacji efektywności z wykorzystaniem takich rozwiązań jak:

  • odpowiedni system przygotowania wody z zaawansowanym procesem odkamieniania,
  • system odwróconej osmozy,
  • kocioł gazowy lub olejowy dobierany indywidualnie, automatyczny system podgrzewania,
  • wysokociśnieniowe pompy o dużej wydajności.

Myjnia samochodowa powinna stanowić pewien optymalny kompromis między twoim dążeniem do redukcji kosztów eksploatacji a oczekiwaniem wysokiej jakości mycia ze strony klienta. 

Estetyka myjni bezdotykowych

Producent myjni bezdotykowych podkreśla jednak, że techniczna strona inwestycji to nie wszystko. Myjnie samoobsługowe powinny bowiem zachęcać do skorzystania z nich. Mogą to robić przede wszystkim swoją estetyką. Wybierając konkretną myjnię samochodową, warto więc i ten element mieć na uwadze. Dzisiaj producenci proponują naprawdę estetyczne, bardzo proste konstrukcje, które uzupełnić można ciekawymi akcentami kolorystycznymi. 

Producent myjni bezdotykowych - skorzystaj z jego wiedzy

Myjnie samochodowe to biznes, który może przynieść niemałe dochody. Trzeba jednak odpowiednio się do takiej działalności przygotować. Z pomocą na każdym etapie inwestycji przychodzą producenci myjni samochodowych, którzy podpowiedzą, jakie rozwiązania warto wziąć pod uwagę, jak przygotować teren, jak zaplanować korzystanie z systemu. Warto z takiej pomocy skorzystać, ponieważ można  tyn sposób uniknąć wielu błędów, od razu decydując się na sprawdzone rozwiązania. Przydatnym wsparciem jest także doradztwo w zakresie możliwości finansowania tego typu inwestycji, ich leasingu czy kredytowania.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.