Wiadomości z Świętochłowic

Noc, o której będziesz opowiadać przez lata - jak zorganizować wieczór panieński

  • Dodano: 2024-04-26 15:00

Wieczór panieński do okazji wyjątkowa i niepowtarzalna. Jak go zorganizować, żeby przyszła Panna Młoda zapamiętała tę okazję na zawsze?

Wyjazdowy wieczór panieński

Świetnym pomysłem na wieczór panieński jest wyjazd z przyjaciółkami. Tę wyjątkową okazję można połączyć z krótkim urlopem, wypoczynkiem. W zależności od preferencji Panny Młodej może być to wyjazd bardziej aktywny, połączony ze zwiedzaniem czy na przykład sportowymi aktywnościami lub też spokojny, w którym głównym celem jest relaks. Oba te typy wyjazdów oczywiście mogą być też połączone z dobrym jedzeniem i świetną imprezą. Warto jednak pamiętać o tym, że to jak zorganizujemy wieczór i wyjazd panieński, jak również lista gości, powinny całkowicie wpasowywać się w potrzeby Panny Młodej. To dla niej przede wszystkim ten czas ma być niezapomniany. Jak przykładowo można zorganizować taki wyjazd?

Wieczór panieński – wyjazd do SPA

W poszukiwaniu inspiracji na organizację wieczoru panieńskiego wybrać można na przykład poniższą opcję. Cała grupa wybiera się do spa, takiego jak na przykład Molo Osiek - resort & SPA. Na miejscu mamy zakwaterowanie, śniadania w formie bogatego bufetu, a przede wszystkim możliwość korzystania ze strefy wellness i SPA. 

Hotel Molo Osiek oferuje specjalny pakiet na wieczory panieńskie, który obejmuje także prosecco na powitanie, obiad, seans w grocie solnej, pobyt na basenach zewnętrznym i krytym, wizyty w saunie, łaźni parowej, korzystanie z jacuzzi. Dla osób korzystających z pakietu możliwa jest zniżka 10% na zabiegi SPA. Z bogatej oferty wybrać można coś dla ciała, twarzy – będzie to świetny prezent dla Panny Młodej. Tak można spędzić cały dzień – korzystając z zabiegów (warto, żeby inne uczestniczki również wybrały coś dla siebie), odpoczywając przy basenie. Dzięki temu, że zakwaterowanie jest na miejscu, nie ma problemu z wzięciem prysznica, ucięciem sobie drzemki, zmianą garderoby i makijażu. Komfort zapewniony jest w 100%. Jeśli uczestniczki mają ochotę na trochę więcej aktywności warto zainteresować się jogą, czy na przykład lodowiskiem w sezonie zimowym. 

Główną częścią wieczoru panieńskiego może być wieczorna impreza w klubie. Stolik w klubie z talerzem włoskich przekąsek i ofertą drinków to dobra opcja. Warto rozważyć też wizytę na kręgielni.

Następnego dnia, uczestniczki wyjazdu mogą spokojnie zebrać się po pysznym śniadaniu, nie ma też przeszkód, aby przedłużyć pobyt i na przykład w SPA spędzić cały weekend, korzystając też wypoczynku na łonie natury.

Prezent dla Panny Młodej

Zwyczajowo na wieczór panieński i związane z nim atrakcje zrzucają się uczestniczki wyjazdu. Już sam pobyt w SPA może być świetnym prezentem. Jeśli jednak chcemy coś do tego dodać, dobrym pomysłem może być na przykład piękna bielizna, voucher na zabiegi (masaże, maseczki). Pięknej oprawy całości może też dodać okolicznościowy tort, który sprawi przyjemność wszystkim uczestniczkom wieczoru.

Wieczór panieński w Molo Resort może być pełen atrakcji jak również stanowić idealną okazję do krótkiego wypoczynku w gronie najbliższych przyjaciółek.

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.