Wiadomości z Świętochłowic

Nowy, internetowy plan miasta już dostępny !!!

  • Dodano: 2007-06-24 16:04, aktualizacja: 2007-06-24 22:39

Rewelacyjny plan miasta już dostępny!

Każdemu z nas zdarzyło się kiedyś zabłądzić, nawet we własnym mieście.

Małe uliczki, nieznane zaułki, niestandardowa numeracja budynków – to wszystko sprawia, że poszukiwanie obranego celu bywa przedsięwzięciem trudnym, czasochłonnym i denerwującym. Zwłaszcza, gdy pięciu zapytanych przechodniów wskazuje całkiem inną drogę zbłąkanemu kierowcy lub pieszemu.

Dzięki portalowi Świony.pl już zawsze dotrzecie Państwo dokładnie tam, gdzie zamierzaliście i w czasie, który sobie zaplanowaliście.

Oddajemy do dyspozycji Internautów plan miasta połączony z wyszukiwarką adresów. O jego funkcjonalności decyduje przede wszystkim precyzja towarzysząca znajdowaniu wybranych obiektów. Ponadto zapewnia on możliwość przesuwania mapy w dowolnym kierunku oraz przybliżania i oddalania obrazu, w zależności od potrzeb – od skali kuli ziemskiej po dokładny plan ulic. Plan pozwala ponadto na przemieszczanie się w dowolny zakątek naszego globu, pełniąc tym samym rolę internetowego atlasu.

Zaznaczyć trzeba, że nowy plan miasta pozwala bezbłędnie lokalizować siedziby firm posiadających prezentację rozszerzoną w Katalogu firm i instytucji. Wystarczy jedno kliknięcie w tekst „pokaż na mapie”, mieszczący się po lewej stronie prezentacji i każdej zainteresowanej osobie ukaże się fragment planu z umiejscowioną na nim siedzibą firmy. W związku z tym dotarcie do niej stanie się dziecinnie proste.
  
Mamy nadzieję, że nowy element Portalu spotka się z Państwa zainteresowaniem i uznaniem oraz znacznie ułatwi planowanie dalekich i bliskich wędrówek w naszym mieście. W górnym panelu wyszukiwarki znajdą Państwo ikonkę prowadzącą do nowego planu miasta.

Aby zapoznać się z mozliwościami nowego planu miasta kliknij tutaj.

 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.