Wiadomości z Świętochłowic

Portal Świony.pl – Twoja strona miasta!

  • Dodano: 2007-07-29 21:25

Drodzy Świętochłowiczanie, cieszymy się, że Świony.pl staje się coraz bardziej lubianym przez Was portalem. Chcielibyśmy jednak, aby był to także WASZ serwis miejski.

Wiemy, że coraz większa ilość mieszkańców miasta z chęcią rozpoczyna lekturę stron internetowych od serwisu Świony.pl. Pragniemy przypomnieć naszym Czytelnikom, że czeka tutaj na Was moc możliwości, dzięki którym w portalu poczujecie się jak u siebie.

Na Świony.pl nie tylko możecie przeczytać wiele interesujących i obszernych wiadomości, ale także komentować je i dyskutować o nich z innymi.

Tutaj nie tylko będziecie zawsze na bieżąco z kalendarium świętochłowickich imprez, ale również sami możecie informować o nich mieszkańców.

Co więcej – rodzinie, znajomym, przyjaciołom możecie pokazać, gdzie mieszkacie, wysyłając za pośrednictwem portalu kartki internetowe – oczywiście ze Świętochłowicami w roli głównej.

Świony.pl to w końcu kompleksowa informacja na temat miejskich firm i instytucji oraz sposób na darmową reklamę swojego przedsiębiorstwa – podstawowy wpis do katalogu nic nie kosztuje, a pozwala na łatwe odnalezienie firmy w Internecie przez świętochłowiczan.

Ważny jest również fakt, że  Świony pl. to również możliwość informowania mieszkańców o tym, co chcecie kupić sprzedać lub zamienić. Wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie po to, by całkowicie za darmo zamieścić ogłoszenie drobne, które z pewnością trafi do właściwej osoby.

Już niebawem w portalu coraz więcej zmian, które sprawią, że Świony.pl staną się Twoją stroną miasta

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.