Wiadomości z Świętochłowic

Postaw na ebooki i czytaj książki, gdzie tylko zechcesz

  • Dodano: 2021-12-19 18:45

Czytanie książek to bez wątpienia jedna z najbardziej wartościowych rozrywek. Książki rozwijają wyobraźnię, poszerzają słownictwo i sprawiają, że długie wieczory mijają szybciej. Ebooki stanowią ciekawą alternatywę dla książek papierowych, które zajmują dużo miejsca na regałach i nie mieszczą się do małych walizek w czasie wakacyjnych wyjazdów. Literatura w wersji cyfrowej zyskuje dzięki temu na popularności, gdyż ebooki można czytać zarówno w domu, jak i w każdym innym miejscu.

Tanie ebooki na zimowe wieczory

W zimowe wieczory zawsze warto spędzać czas na czytaniu. Chłód i wczesny zachód słońca sprawiają, że jest to dobry okres, by sięgnąć po ebooki. Kategorie książek wydanych w wersji elektronicznej są na tyle szerokie, że praktycznie każdy czytelnik znajdzie w nich coś dla siebie. Tanie ebooki sprawiają, że ulubioną lekturę można mieć zawsze pod ręką. Niewielki i poręczny czytnik umożliwia zabieranie ze sobą książek elektronicznych na wyjazd do rodziny na święta, a także w każde inne miejsce. Książki elektroniczne można czytać także na telefonie lub na tablecie - czytnik nie jest wymagany.

Ebook bez trudu zmieści się na czytniku czy na telefonie, gdyż urządzenia te są pojemne, a książka w wersji elektronicznej waży jedynie od kilku do kilkunastu MB. Dzięki temu w pamięci czytnika można posiadać nawet kilkaset książek jednocześnie. Jest to znakomita informacja dla miłośników literatury, którym zależy na jak największej liczbie nowych pozycji do przeczytania. W przypadku drukowanych wydań trudno znaleźć w domu miejsce na pokaźną bibliotekę, w której ustawi się wszystkie ulubione pozycje do czytania.

E-książki na każdy temat

Osoby, które zdecydują się na ebooki, mogą wybrać dla siebie zarówno poradniki, literaturę faktu i horrory, jak i fantasy, książki o miłości i obyczajowe. Literatura obyczajowa zajmuje ważne miejsce wśród ebooków i jest często dostępna w atrakcyjnych promocjach. Dzięki temu na czytelników czekają liczne tytuły napisane choćby przez Jojo Moyes lub Nicolasa Sparksa, a także przez Katarzynę Grocholę i innych polskich twórców. Dodatkowo e-książki to również wydania obcojęzyczne w niskich cenach.

Każda książka dostępna w wersji elektronicznej jest wydana w takim samym przekładzie jak audiobooki i książki drukowane. Ebooki są również opatrzone dodatkami w postaci rycin, map i tabel oraz ilustracjami i zdjęciami. Dzięki temu osoby, które decydują się na ich czytanie nic nie tracą, a wręcz przeciwnie! Z pomocą ebooków każdy miłośnik literatury może wejść w posiadanie pokaźnej biblioteczki.

Komentarze (3)    dodaj »

  • bambinka

    Ebooki to super opcja, zwłaszcza jak ktoś tak jak ja jest totalnie zapominalski ;P wiele razy z pośpiechy zapomniałam o książce na długą podróż, więc przerzuciłam się na ebooki, ja kupuje z publio, wygodnie i fajne promocje ;)

  • Kassko

    Mają na stronie całkiem dużo za darmo, na dodatek te promki są całkiem niezłe, bo można dorwać książkę za 10zł czasami. :)

  • dodo

    A nowości jak się u nich pojawiają?

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.