Wiadomości z Świętochłowic

Sylwester w teatrze

  • Dodano: 2022-12-12 15:15

Co powiecie na wycieczkę do innego miasta, aby spędzić tam bajkowego, niepowtarzalnego sylwestra? To prawdopodobnie najbardziej oryginalny sposób na spędzenie ostatniej nocy 2022 roku. Teatralne emocje z pewnością zapamiętacie na długo. Jeśli chcielibyście zobaczyć pełen harmonogram wydarzeń i ich opisy, zajrzyjcie na portal kicket.com (dawne eWejściówki.pl).

Sylwester w Warszawie

Do których teatrów najlepiej się udać, aby spędzić niezapomnianego sylwestra w teatrze? Opcji jest mnóstwo! Jedną z nich jest Teatr Capitol, w którym 31 grudnia obejrzycie “Kiedy kota nie ma... - Olśniewający Sylwester” oraz “Małżeństwo to morderstwo - Olśniewający Sylwester”. 

Sylwestra organizuje też teatr Spektaklove. Na scenie pojawią się  “żONa - wieczór Sylwestrowy” oraz “Ludzie inteligentni - wieczór Sylwestrowy”. Natomiast w Teatrze Kamienica tego wieczoru możecie obejrzeć “Metodę na wnuczka”. 

Koniecznie zajrzyjcie też do teatrów Krystyny Jandy. W Sylwestra w Teatrze Polonia zachwyci Was “Mąż i żona”, a w Och-Teatrze będziecie mogli podziwiać “Pomoc domową”. 

W Garnizonie Sztuki obejrzycie tragikomedię “Nic się nie stało”, w TR Warszawa dramat “Cząstki kobiety | Spektakl Sylwestrowy”, natomiast w Teatrze Powszechnym wystawiana będzie “Klątwa”.

Nie zabraknie też spektakli muzycznych. W Teatrze Żydowskim odbędzie się “JAK W PRZEDWOJENNYM KABARECIE - Spektakl Sylwestrowy”, a w Teatrze 6. piętro “Sinatra 100 + WIECZÓR SYLWESTROWY”.
Sylwester w Krakowie
Kraków to miasto o niezwykłej atmosferze. Nie zastanawiajcie się więc jeśli myślicie o spędzeniu tam sylwestrowej nocy. 

W Teatrze Współczesnym możecie obejrzeć uwielbianą przez krakowską (i nie tylko) publiczność ”Seks po krakosku”. Spektakl możecie obejrzeć o dwóch porach - o 18.30 lub 21.30. A czekają tam na Was nie tylko znakomite emocje, ale też przekąski, wino i... sylwestrowa niespodzianka. 

A jeśli mielibyście ochotę spędzić sylwestra przy stoliku, rozkoszując się nie tylko spektakularnym spektaklem tanecznym, ale również przepysznym menu, postawcie na Sylwester w Teatrze Cabaret - "Lata 20, lata 30".

Sylwester we Wrocławiu

Chcielibyście spędzić sylwestra w doskonałym humorze? Zaplanujcie sobie wieczór we Wrocławskim Teatrze Komedia, w którym obejrzycie przezabawną komedię “Rubinowe gody”. 

Natomiast niesamowity performance “Wyskubki - spektakl sylwestrowy” obejrzycie we Wrocławskim Teatrze Współczesnym im. Marii i Edmunda Wiercińskich. Spodziewajcie się też lampki szampana!

Sylwester w Poznaniu

Sylwester w Poznaniu to synonim doskonałej zabawy. Bo wydarzenia, które będą obywać się 31 grudnia zachwycają. 

Możecie wybrać się do Mojego Teatru, w którym weźmiecie udział w retro-sentymentalnej podróży do lat PRL-u. A atrakcji będzie cała masa, m.in. słowno-muzyczne show, przekąski i napoje, konkursy oraz oczywiście lampka szampana! To wszystko podczas jednego show “Sylwester na kartki, czyli PRL show z Klubem Szyderców BIS”.

A jeśli chcielibyście obejrzeć pełną humoru komedię, postawcie na Teatr Capitol na wyjeździe. Twórcy wystawią “Prezent urodzinowy”, czyli znakomitą i niezwykle popularną komedię w doskonałej obsadzie aktorskiej.

Wioletta BaborskaWioletta Baborska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.