Wiadomości z Świętochłowic

Telewizja TVS zmienia pozycję w Orange TV na kanał 62!

  • Dodano: 2020-12-07 10:00, aktualizacja: 2020-12-10 11:07

Telewizja TVS to stacja o zasięgu ogólnopolskim, nadająca z samego serca Śląska już od ponad 12 lat.

Zależy nam na tym, by być jak najbliżej naszych widzów, dlatego we wtorek 1 grudnia nastąpiła zmiana pozycji kanału TVS HD na platformie Orange z 886 na 62 miejsce.

Telewizji TVS znajdziecie Państwo hitowe polskie i zagraniczne seriale, znane kabarety, a także porcję muzycznej rozrywki w postaci Koncertu Życzeń, lub kultowej już Szlagierowej Listy. Swoim widzom proponujemy również wiele pozycji popularno-naukowych, w których między innymi będzie można znaleźć odpowiedzi na nurtujące pytania ze sfery medycznej.

Nie zapominamy jednak o naszych korzeniach, pokazujemy region z którego się wywodzimy, jego szeroko pojmowane dziedzictwo, kulturę, tradycję oraz ciekawych ludzi. W naszej ofercie programowej znajdzie się również coś dla najmłodszych widzów, którzy niedzielne poranki mogą spędzić w towarzystwie rozśpiewanych Roko i Colino.

Kanał TVS dostępny jest w sieciach kablowych w całej Polsce (w tym Vectra, UPC, Netia, Inea, Toya) a także w platformach cyfrowych Cyfrowy Polsat, Orange TV, NC+, oraz w lokalnym multipleksie telewizji naziemnej na terenie województwa śląskiego.

Dodaj komentarz

W związku z nadchodzącą ciszą wyborczą, możliwość komentowania artykułów na naszej stronie zostanie tymczasowo zablokowana.
Dziękujemy za zrozumienie i zachęcamy do powrotu do dyskusji po zakończeniu ciszy wyborczej.