Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

Wózek wielofunkcyjny 3w1 i 2w1 - poznaj najpopularniejsze rozwiązania!

  • Dodano: 2019-10-28 12:15

Wózek to element wyprawki, który rodzice kupują nawet na kilka miesięcy przed narodzinami pociechy. Wówczas mają więcej czasu na analizę rynku, a także przymierzanie się do co najmniej kilku modeli. Podczas poszukiwań tego jedynego na pewno natrafią na wózek wielofunkcyjny 2w1, a także 3w1. Czym się charakteryzują te rozwiązania?

Wózek wielofunkcyjny 2w1

Wózek wielofunkcyjny 2w1 to bardzo ciekawe rozwiązanie. Jego cechą charakterystyczną jest to, że składa się z gondoli i spacerówki. Te dwa elementy sprawiają, że rodzic nie musi po kilku miesiącach rozglądać się za kolejnym wózkiem. Najczęściej takie poszukiwania przypadają na czas, w którym dziecko zaczyna samodzielnie przyjmować pozycję siedzącą i gondola robi się dla niego tak mało wygodna jak po prostu za mała. Z tego drugiego względu rodzice często zmuszeni są na szybko szukać nowego wózka, który zastąpi zbyt małą gabarytowo komodę. W momencie, gdy zakupią wózek wielofunkcyjny 2w1 spacerówka będzie już na nich czekała. Także wówczas, gdy dziecko urodzi się dość duże lub będzie szybko przybierało na wadze. Wówczas rodzice decydują się na jego szybsze przeniesienie do nowego wózka. Właśnie dlatego warto dobrze sprawdzić spacerówkę. Zwłaszcza pod kątem regulacji. Niezwykle ważna jest możliwość rozłożenia jej do pozycji zupełnie płaskiej. W takim wózku dziecko, nawet to mniejsze może spokojnie podróżować w trakcie snu.

Wózek wielofunkcyjny 3w1

Rozwiązanie 3w1 cieszy się ogromna popularnością. Szczególnie z powodu tego, że oznacza dla rodziców dokonanie tylko jednego zakupu. Podczas niego otrzymają w pakiecie gondolę, spacerówkę, a także nosidło montowane w samochodach jako fotelik. Wózek wielofunkcyjny 3w1 jest zdecydowanie najlepszym wyborem dla osób, które nie lubią chodzić po sklepach, a także nie chcą zbyt często podejmować trudnych decyzji dotyczących zakupów. Minusem może tu być jedynie fakt, że niektórzy producenci wózków wielofunkcyjnych, czy to 2w1 czy 3w1 nie przywiązują odpowiedniej wagi do zastosowania zabezpieczeń fotelika. Niższa jakość w tym wypadku może niestety oznaczać mniej bezpieczne podróżowanie. 

Wózek wielofunkcyjny 3w1 i 2w1 – cena

Można by przypuszczać, że zestaw elementów będzie droższy od pojedynczych kupowanych stopniowo. Okazuje się jednak, że wózek wielofunkcyjny 3w1 czy 2w1 można kupić taniej niż pojedynczo gondolę, a następnie spacerówkę. Wystarczy odwiedzić kilka sklepów internetowych jak np. https://zakupydladzieci.pl/pl/c/Wozki-wielofunkcyjne-3w1/65 i sprawdzić ofertę. Można się wówczas przekonać, że taki zestaw wychodzi naprawdę korzystnie. Zwłaszcza, że do podstawowych elementów dokładanych jest również wiele dodatków ja np. torba zakupowa. 
 

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.