Wiadomości z Świętochłowic

Zaprojektuj logo Młodzieżowej Rady Miejskiej!

  • Dodano: 2022-01-27 05:30, aktualizacja: 2022-01-27 05:27

Młodzieżowa Rada Miejska w Świętochłowicach zaprasza uczniów klas 6-8 szkół podstawowych i uczniów szkół ponadpodstawowych do udziału w konkursie na projekt logo. Wymyśl i zaprojektuj znak rozpoznawczy Młodzieżowej Rady i wygraj atrakcyjne nagrody.

Młodzieżowa Rada Miejska w Świętochłowicach po pandemicznej przerwie wznowiła działalność i pełna energii rozpędza się planując swoje aktywności na najbliższe miesiące i podejmując pierwsze inicjatywy.

Już dziś młodzi radni zapraszają uczniów klas 6-8 szkół podstawowych i uczniów szkół ponadpodstawowych do udziału w konkursie na projekt logo MRM. Wykażcie się Waszymi graficznymi lub plastycznymi zdolnościami i zaprojektujcie logo Młodzieżowej Rady Miejskiej w Świętochłowicach, które będzie wykorzystywane w celach promocyjnych i identyfikacyjnych Rady.

Logo powinno być czytelne, łatwe do zapamiętania, wzbudzać pozytywne emocje i zawierać frazę „Młodzieżowa Rada Miejska w Świętochłowicach” lub „MRM w Świętochłowicach”. Projekt możecie przygotować indywidualnie lub w grupach maksymalnie 3-osobowych (złożonych z uczniów z tej samej szkoły).

Prace konkursowe można składać osobiście w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miejskiego w Świętochłowicach lub elektronicznie, przesyłając zdjęcie, skan pracy lub plik w formacie jpg, png lub pdf na adres mrm@swietochlowice.pl. Zgłoszenia będą przyjmowane od 17 stycznia do 7 lutego 2022 r. Na laureatów konkursu czekają atrakcyjne nagrody.

Więcej informacji w regulaminie oraz na profilu Młodzieżowej Rady na Facebooku.

Zaprojektuj logo Młodzieżowej Rady Miejskiej!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.