Informacje o portalu Swiony.pl

Swiony.pl to nie radio, nie telewizja, ani nie gazeta. To portal informacyjny, gdzie zawsze znajdziesz aktualne wiadomości i ciekawe artykuły. Czytając, napisane przez nas informacje  możesz brać czynny udział w tworzeniu naszego portalu. Wyrażając swoją opinie w komentarzach kreujesz miasto. Może to właśnie Twój głos stanie się inspiracją do stworzenia nowego, lepszego wizerunku miasta. 

Portal Swiony.pl tworzą ludzie z pasją, zaangażowani w swoją pracę. Pisząc artykuły, zawsze docieramy do źródła. Aktualności umieszczanie są na czas, a artykuły pisane są rzetelnie. Szukając ciekawych tematów wsłuchujemy się w puls miasta. Słuchamy sugestii czytelników, by tworzyć portal odpowiadający ich zainteresowaniom. 

Redakcja portalu Swiony.pl

Wspólnymi siłami sprawiamy, że najistotniejsze wiadomości są niezwłocznie przekazywane naszym czytelnikom. Robimy co w naszej mocy, by zawsze były to aktualne i rzetelne informacje. Nasz siła tkwi w niesamowicie zgranym zespole. Lubimy naszą pracę i swoje towarzystwo:) Chętnie przyjmiemy w nasze szeregi studentów na praktyki w redakcji.
Zapraszamy reklamodawców do współpracy, gdyż promocja w portalu Swiony.pl to reklama z gwarancją efektów.
Jeśli jesteś zainteresowany reklamą lub interesuje Cię patronat medialny - skontaktuj się z nami. 

Karolina Bauszek - Redaktor naczelna

Karolina Bauszek

 • karolina.bauszek@silesia.info.pl
 • Pracę w mediach zaczęłam jeszcze na studiach. Zawód dziennikarza to dla mnie pasja. Piszę o sprawach społecznych i aktualnych wydarzeniach w aglomeracji. Prywatnie jestem miłośniczką literatury, podróży i śląskiej kultury.

Justyna Romańczyk - Koordynator redakcji

Justyna Romańczyk

 • justyna.romanczyk@silesia.info.pl
 • Miłośniczka zwierząt, muzyki i dobrego jedzenia. Uwielbia podróżować i spędzać czas na wolnym powietrzu. Lubi pytać i lubi wiedzieć.

Sylwia Machowska - Redaktor

Sylwia Machowska

 • sylwia.machowska@silesia.info.pl
 • Socjolog, absolwentka Politechniki Śląskiej. Interesuje się psychologią społeczną i literaturą (głównie filozofia, psychologia). Zajmuje się również wolontariatem, a jej pasją są górskie wędrówki.

Magdalena Świerczek - Dziennikarz

Magdalena Świerczek

 • magdalena.swierczek@silesia.info.pl
 • Studentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Śląskim. Lubi spędzać czas wolny z dobrą książką lub filmem. Miłośniczka historii, komiksów, gier wideo i jogi.

Wioletta Baborska - Redaktor, dziennikarz

Wioletta Baborska

 • wioletta.baborska@silesia.info.pl
 • Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Śląskim. Interesuje się krajami azjatyckimi, ich kulturą i językiem. Właścicielka psa i kota oraz miłośniczka wszystkich czworonogów.Dział marketingu

Aleksandra Głodek - Manager redakcji, Dział sprzedaży reklam

Głodek Aleksandra

 • aleksandra.glodek@silesia.info.pl
 • W firmie odpowiada za wyznaczanie i realizację strategii rozwoju. Tworzy strategie promocji zarówno dla małych, jak i większych klientów. Od lat kieruje redakcją 20 portali sieci silesia.info.pl. Zawsze uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do życia. Prywatnie mama dwóch uroczych dziewczynek.

Iwona Lupa - Dział sprzedaży reklam

Iwona Lupa

 • iwona.lupa@silesia.info.pl
 • Specjalistka ds. sprzedaży reklam. Uwielbiana przez klientów. Błyskawicznie przygotowuje wyceny kampanii reklamowych. Konsekwentna, nie poddaje się trudnym sytuacjom, zawsze walczy do końca. Uwielbia zwierzęta, dobrą kuchnię i spokojną muzykę.

Katarzyna Niekrasz - Sales Manager

Katarzyna Niekrasz

Michał Pośpieszczyk