Katalog firm dodaj firmę

Być Kobietą - Pielęgnacja urody i stylizacja paznokci

Korzystasz z naszych usług?
Dodaj polecenie »x

Logo Być Kobietą - Pielęgnacja urody i stylizacja paznokci

Adres i telefon

Akceptujemy karty płatnicze Akceptujemy karty płatnicze ul. Wiosenna 4
41-605 Świętochłowice
Godziny otwarcia: 9:00 - 20:00
  • Poniedziałek: 9:00 - 20:00
  • Wtorek: 9:00 - 20:00
  • Środa: 9:00 - 20:00
  • Czwartek: 9:00 - 20:00
  • Piątek: 9:00 - 20:00
  • Sobota: 9:00 - 15:00
  • Niedziela: nieczynne

Oferta

Zapraszamy Państwa do naszego salonu kosmetycznego

W przyjemnym, klimatycznie urządzonym wnętrzu, pod opieką wykwalifikowanego personelu, zadbamy o Państwa dłonie i stopy, a także zaproponujemy stosowne zabiegi obejmujące pielęgnację cery. Jesteśmy firmą, która stawia na profesjonalizm i efektywność wykonywanych usług. Marzenia i aspiracje stały się impulsem do powstania salonu o niebanalnym charakterze, w którym mogliby Państwo poczuć się jak w domu i przy filiżance dobrej kawy oddać się pełnemu relaksowi po dniu ciężkiej pracy. Pomimo naszej typowo „kobiecej” nazwy, zapraszamy do nas również wszystkich Panów, gdyż zadbane dłonie i stopy, a także wypielęgnowana cera jest podstawą odpowiedniego wizerunku.

Naszą marką przewodnią jest francuska firma Bernard Cassiere, której koncepcja opiera się na kompleksowym podejściu do pielęgnacji, co oznacza nie tylko propozycje zabiegów i produktów przeznaczonych do profilaktyki skóry o określonym profilu, ale także uwzględnia zaburzenia występujące pod wpływem czynników zewnętrznych, zmian klimatycznych i problemów wewnętrznych. Marka Bernard Cassiere pozwala kosmetyczce na kreowanie rodzaju pielęgnacji która zaspokoi zarówno potrzeby skóry wynikające z jej cech, ale także uwzględni problemy doraźne.

W naszym salonie istnieje możliwość zakupu produktów do pielęgnacji domowej, podtrzymującej efekty zabiegu.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Galeria

Polecenia i opinie (1) Dodaj opinię

  • Być Kobietą - Pielęgnacja urody i stylizacja paznokci posiada prezentację w katalogu firm portalu miejskiego Świętochłowic od 2018 roku. Czy polecasz tą firmę? Dodaj opinię w portalu miejskim.

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.