Katalog firm dodaj firmę

Fest Zdrowo - więcej niż zdrowa żywność

Korzystasz z naszych usług?
Dodaj polecenie »x

Logo Fest Zdrowo - więcej niż zdrowa żywność

Adres i telefon

ul. Katowicka 19
41-600 Świętochłowice
Godziny otwarcia: 9:30 - 16:00
  • Poniedziałek: 9:30 - 16:00
  • Wtorek: 9:30 - 16:00
  • Środa: 9:30 - 16:00
  • Czwartek: 9:30 - 16:00
  • Piątek: 9:30 - 16:00
  • Sobota: 9:00 - 13:00
  • Niedziela: nieczynne

Oferta

Fest Zdrowo - więcej niż zdrowa żywność

"Fest Zdrowo" to nietypowy sklep ze zdrową żywnością. To wiele więcej niż zdrowa żywność!

U nas zakupisz zdrowe, nietuczące maszkety dla siebie, wiecznie głodnych dzieciaków i męża, który wieczorami pochłania 3 tabliczki czekolady.

U nas zajrzysz także do ziołowego kącika, w którym królują leki prosto od Matki Natury, takie jak ostropest plamisty dla wszystkich wątrobowców, wyciąg z buraka dla anemików czy morwa biała dla cukrzyków. Powiedz tylko, co Ci dolega, a my znajdziemy najbardziej naturalne rozwiązanie!

Natomiast jeśli jesteś sportowcem lub osobą aktywną - fanatyczką Chodakowskiej, czy zapalonym Crossitowcem (gratulujemy, tak dalej!) to pokażemy Ci najlepsze naturalne odżywki! Suplementy dla sportowców nie muszą oznaczać tony chemii, wzdęć, kiepskiego smaku i fatalnej rozpuszczalności. Te czasy dawno minęły! Odwiedź nas, a my pokażemy Ci doskonałe odżywki o max. 5 składnikach.

A może nie cierpisz sportu i jesteś na bakier z dietą, a lato coraz bliżej? Przyjdź i zapytaj nas o zdrowe sposoby na odchudzanie! Pokażemy Ci, co działa, a co nie. A może chcesz zasięgnąć porady dietetycznej? Świetnie, nasz dietetyk jest do Twojej dyspozycji!

Zapraszamy!

Galeria

Polecenia i opinie (1) Dodaj opinię

  • Fest Zdrowo - więcej niż zdrowa żywność posiada prezentację w katalogu firm portalu miejskiego Świętochłowic od 2018 roku. Czy polecasz tą firmę? Dodaj opinię w portalu miejskim.

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.