Katalog firm

dodaj firmę

Firma Pogrzebowa VELORIO Sonia Kotuła Świętochłowice

Logo Firma Pogrzebowa VELORIO Sonia Kotuła Świętochłowice

Adres i telefon

ul. Katowicka 47
41-600 Świętochłowice
Godziny otwarcia: cała doba
  • Poniedziałek: cała doba
  • Wtorek: cała doba
  • Środa: cała doba
  • Czwartek: cała doba
  • Piątek: cała doba
  • Sobota: cała doba
  • Niedziela: cała doba
Zamówienia telefoniczne

Oferta

O Firmie

Działamy na terenie Świętochłowic i Chorzowa jak również pozostałych miast Śląska i Zagłębia.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny, przez 7 dni w tygodniu. Pomożemy załatwić wszelkie formalności związane z organizacją uroczystości pogrzebowej. Profesjonalnie, z należytym szacunkiem i z uwzględnieniem wszelkich Państwa życzeń.

Firma Pogrzebowa VELORIO powstała aby zapewnić wsparcie dla Rodziny zmarłego w tym trudnym dla nich momencie. Załatwiamy w imieniu zleceniodawcy wszelkie formalności w urzędach i innych instytucjach, gwarantując doradztwo na każdym etapie przygotowań do pogrzebu.

Naszą misją jest organizacja ceremonii pogrzebowej według wszelkich oczekiwań rodziny w sposób godny i profesjonalny z zachowaniem najwyższych standardów zarówno pod względem organizacyjnym jak i finansowym

Organizacja Ceremonii Pogrzebowych

Zajmujemy się kompleksową obsługą zarówno samej ceremonii pogrzebowej, jak i wszelkich formalności z nią związanych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i służymy wsparciem oraz radą aby wspólnie wypracować najlepsze rozwiązania w kwestiach dotyczących m.in.

VELORIO Firma Pogrzebowa Świętochłowice jest do Państwa dyspozycji 24 godziny przez 7 dni

Galeria

Polecenia i opinie (1)

Dodaj opinię
  • Firma Pogrzebowa VELORIO Sonia Kotuła posiada prezentację w katalogu firm portalu miejskiego Świętochłowic od 2021 roku. Czy polecasz tą firmę? Dodaj opinię w portalu miejskim.

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.