Katalog firm dodaj firmę

HTK Finanse Sp. z o.o.

Korzystasz z naszych usług?
Dodaj polecenie »x

Logo HTK Finanse Sp. z o.o.

Adres i telefon

ul. Sądowa 7
41-605 Świętochłowice
Godziny otwarcia: nieczynne
  • Poniedziałek: 7:00 - 16:00
  • Wtorek: 7:00 - 16:00
  • Środa: 7:00 - 16:00
  • Czwartek: 7:00 - 16:00
  • Piątek: 7:00 - 16:00
  • Sobota: nieczynne
  • Niedziela:

Oferta

HTK Finanse Sp. z o.o.

Biuro rachunkowe HTK Finanse Sp. z o. o. zostało założone 15 lutego 2013 roku w celu świadczenia partnerom kompleksowych usług księgowo-finansowo-płacowych. Siedziba Spółki mieści się w Świętochłowicach przy ulicy Sądowej 7 (jak do nas trafić?). Klientom umożliwiamy korzystanie z bezpłatnego parkingu podczas wizyty.

Nasze biuro rachunkowe przygotowało unikalną ofertę zarówno dla przedsiębiorstw, jak i osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej. Naszym głównym celem jest rzetelne wykonywanie usług zamówionych przez klientów. Z tego powodu nasza kadra stale podnosi i uaktualnia swoje kwalifikacje. Opieramy się również na współpracy z doradcami podatkowymi i kancelarią prawną.

Cechuje nas zaangażowanie i życzliwość w kontaktach z partnerem. Jesteśmy dyspozycyjni i gotowi do negocjacji warunków współpracy. Partnerzy handlowi cenią w nas rzetelność, terminowość oraz sprawność działania. Współpraca z nami pozwoli Państwu na skupienie się na prowadzeniu bieżącej działalności.

Jesteśmy godnym zaufania partnerem. Zapewniamy pełną dyskrecje i bezpieczeństwo, a także wysoką jakość wykonanych usług. Nasze biuro rachunkowe działa w oparciu o licencję Ministerstwa Finansów oraz posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC.

Usługi

Biuro rachunkowe HTK Finanse oferuje swoje usługi zarówno dla przedsiębiorstw (małych, średnich, dużych), jak i dla osób fizycznych. Możemy Państwu zaoferować pełną, profesjonalną i kompleksową obsługę w zakresie usług finansowo - księgowych oraz kadrowo - płacowych. Aby zapoznać się ze szczegółami naszej oferty przejdź do zakładki oferta dla osób indywidualnych lub oferta dla firm.

Oferując swoje usługi zapewniamy konkurencyjne ceny, najwyższą jakość, terminowość i pełne bezpieczeństwo.

OFERTA DLA OSÓB FIZYCZNYCH

OFERTA DLA SPÓŁEK

Polecenia i opinie (1) Dodaj opinię

  • Obsługa na wysokim poziomie.

    Data skorzystania z usługi:   2018-04-20

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.