Katalog firm dodaj firmę

Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi

Korzystasz z naszych usług?
Dodaj polecenie »x

Logo Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi

ul. Armii Krajowej 14
41-608 Świętochłowice

Godziny otwarcia: 7:00 - 15:00

  • Poniedziałek: 7:00 - 15:00
  • Wtorek: 7:00 - 15:00
  • Środa: 7:00 - 15:00
  • Czwartek: 7:00 - 15:00
  • Piątek: 7:00 - 15:00
  • Sobota: nieczynne
  • Niedziela: nieczynne

tel.: 32 245 49 39Kliknij, aby powiększyć mapę

Opis

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 17 im. Gustawa Morcinka zaprasza!
 
 
Od września nasza placówka uczestniczy w ogólnopolskiej akcji edukacyjnej Szkoła z klasą 2.0, której celem jest wdrażanie w szkołach w mądry i przemyślany sposób korzystania z technologii informacyjno - komunikacyjnych (TIK). W tym roku szkolnym hasło przewodnie programu brzmi "Czytamy i odkrywamy". 
 
 
Aktualności:
 
Miło nam zawiadomić, że prace uczniów naszej szkoły zostały wyróżnione w konkursie "Bożonarodzeniowa ozdoba choinkowa - Gwiazda". Organizatorami tego konkursu było Stowarzyszenie Razem dla Świętochłowic oraz Miejski Zarząd Oświaty w Świętochłowicach.
Dnia 10 grudnia 2015 r. Prezydent Miasta Świętochłowice Pan Dawid Kostempski wręczył nagrody laureatom. Osobiście odebrała z rąk Prezydenta swoją nagrodę Julia Golda - uczennica klasy 3a, która zajęła I miejsce, a w imieniu Dawida Przybyły - ucznia klasy 3d, który zajął III miejsce nagrodę odebrała Pani Zofia Kita - dyrektor szkoły. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Zapraszamy na naszą stronę internetową!

http://sp17.sw-ce.superszkolna.pl/

Słowa kluczowe: Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi, szkoła podstawowa nr 17 Świętochłowice nauka szkolnictwo, szkolnictwo podstawowe, szkoły podstawowe, szkoła podstawowa, nauczanie podstawowe, nauka w szkole podstawowej, oświata, szkoły, podstawówka

Statystyki: 4859 wyświetleń.

Formularz zapytania

- zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w "formularzu zapytania" przez Silnet Media oraz przez Podmiot do którego będzie wysyłane zapytanie, w celach handlowych.
- prześlij kopię formularza na mój adres e-mail

 

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Podmiot do którego wysyłane będzie zapytanie;
  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane zgodnie z powyższymi celami na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
  3. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością wysłania zapytania.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.

Polecenia i opinie

Poleć firmę

Jeżeli uważasz, że firma Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi jest godna polecenia, napisz opinię i zarekomenduj ją innym.

* - pola obowiązkowe

Publikowane opinie są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Napisali o nas

123następna »

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.