Przed nami spotkanie autorskie z Wojciechem Wolnickim w Miejskiej Bibliotece Publicznej

Czas czytania: 3 min.

Miejska Biblioteka Publiczna w Świętochłowicach zaprasza na spotkanie autorskie z Wojciechem Wolnickim. Autor opowie o swoich książkach i podpisze je dla czytelników.

Miejska Biblioteka Publiczna w Świętochłowicach zaprasza wszystkich miłośników literatury na spotkanie autorskie z Wojciechem Wolnickim – cenionym autorem powieści psychologicznych, kryminałów, fantasy oraz thrillerów. Wydarzenie będzie doskonałą okazją do bezpośredniego kontaktu z pisarzem i rozmowy o jego twórczości.

Spotkanie autorskie w MBP w Świętochłowicach

Podczas spotkania uczestnicy będą mogli porozmawiać z autorem o jego książkach, poznać kulisy ich powstawania oraz inspiracje, które towarzyszą mu w pracy twórczej. Nie zabraknie również możliwości zadania pytań i uzyskania osobistych autografów.

Różnorodna twórczość Wojciecha Wolnickiego

Wojciech Wolnicki znany jest z różnorodności gatunkowej swoich książek. W jego dorobku znajdują się zarówno powieści psychologiczne, jak i kryminały, thrillery oraz literatura fantasy. Dzięki temu spotkanie może zainteresować czytelników o różnych literackich gustach.

Szczegóły wydarzenia

Spotkanie autorskie odbędzie się 13 lutego (piątek) o godzinie 17:00 w Filii nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Świętochłowicach. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

To doskonała okazja, by spędzić czas w literackiej atmosferze i spotkać autora znanych i lubianych książek. Zachęcamy do komentowania oraz do zapoznania się z innymi artykułami na swiony.pl, gdzie regularnie informujemy o wydarzeniach kulturalnych w Świętochłowicach.

Dodaj komentarz

Błąd:

Wynik:
Opinia została pomyślnie dodana.
Po przeprowadzeniu weryfikacji, jej treść zostanie udostępniona publicznie.

Trwa wysyłanie komentarza ...

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść.

* pola obowiązkowe

Logolinki

Katalog firm

Tagi