Świętochłowicka policjantka na mecie Półmaratonu Komandosa

Czas czytania: 1 min.

3 lutego w Warszawie odbyła się IX edycja Półmaratonu Komandosa. Na mecie tego wyczerpującego biegu nie zabrakło reprezentanta świętochłowickiej Policji.

Bieg ukończyła mł. asp. Małgorzata Idzik, która na co dzień pełni służbę w pionie dochodzeniowo-śledczym Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach.

Mł. asp. Małogorzata Idzik stanęła na mecie Półmaratonu Komandosa, który odbył się 3 lutego na terenie Wojskowej Akademii Technicznej W Warszawie. Trasa biegła po ścieżkach placu ćwiczeń taktycznych WAT. Dużym utrudnieniem dla startujących była konieczność biegu w pełnym umundurowaniu polowym, wysokich wojskowych butach oraz z ważącym 10 kg plecakiem. Świętochłowickiej policjantce podczas biegu towarzyszył jej kolega st.sierż. Roman Golec z Komendy Miejskiej Policji z Piekar Śląskich. Następnym wyzwaniem dla naszej policjantki jest Maraton Komandosa, w którym zapowiedziała już start.

Tagi:

policja

Komentarze (1) DODAJ

Która z tego zdjęcia to ta policjantka ?

Błąd:

Wynik:
Opinia została pomyślnie dodana.
Po przeprowadzeniu weryfikacji, jej treść zostanie udostępniona publicznie.

Trwa wysyłanie komentarza ...

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść.

* pola obowiązkowe

Logolinki

Katalog firm

Tagi