Ferie zimowe 2026 w Muzeum Powstań Śląskich – sprawdź, jakie atrakcje przygotowano!
Muzeum Powstań Śląskich w Świętochłowicach zaprasza dzieci na ferie zimowe 2026. W programie warsztaty, zabawy karnawałowe, wycieczki i wyjścia rekreacyjne.
Muzeum Powstań Śląskich w Świętochłowicach przygotowało atrakcyjną ofertę na ferie zimowe 2026. W dniach od 16 do 20 lutego dzieci i młodzież będą mogły wziąć udział w różnorodnych zajęciach edukacyjnych, rekreacyjnych i wycieczkach poza miasto.
Ferie zimowe 2026 w Muzeum Powstań Śląskich
Program ferii obejmuje warsztaty i zabawy odbywające się bezpośrednio w muzeum. W poniedziałek, 16 lutego, zaplanowano warsztaty oraz grę muzealną, natomiast we wtorek odbędą się zabawy karnawałowe w dawnym stylu. Zajęcia w muzeum będą realizowane w godzinach od 10:00 do 13:00.
Wycieczki i aktywny wypoczynek
W środę uczestnicy pojadą na wycieczkę do Sztolni Królowa Luiza w Zabrzu, gdzie wezmą udział w zajęciach „Mistrzowie Pierwszej Pomocy”. Czwartek to wyjście do Freestyle Parku w Chorzowie, a w piątek zaplanowano wyjście na lodowisko Skałka oraz ognisko z pieczeniem kiełbasek.
Zapisy i informacje organizacyjne
Koszt udziału wynosi 50 zł za dzień od osoby. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego obowiązują wcześniejsze zapisy. Szczegóły dostępne są na stronie Muzeum Powstań Śląskich oraz pod numerem telefonu 32 245 23 88 (wew. 100). Siedziba muzeum znajduje się przy ul. Wiktora Polaka 1 w Świętochłowicach.






















Dodaj komentarz