Wykolejenie tramwaju na ul. Katowickiej. Występowały utrudnienia
Dziś rano na ul. Katowickiej tramwaj wypadł z torów. Przez niecałą godzinę trwała przerwa w ruchu. Tramwaj został już wstawiony na tory, a ruch przywrócony.
Wykolejenie tramwaju przy Muzeum Powstań Śląskich
W czwartek 24 listopada około godziny 9:20 na ulicy Katowickiej w Świętochłowicach przy Muzeum Powstań Śląskich doszło do wykolejenia tramwaju linii nr 17 jadącego w stronę Bytomia. Na miejscu występowały utrudnienia. Ruch tramwajowy został wstrzymany.
– Przyczyny nie są znane. Nikomu nic się nie stało, nikt nie był poszkodowany. Wagon został wstawiony na tory przez nasze pogotowie dźwigowe – poinformował Andrzej Zowada, rzecznik prasowy spółki Tramwaje Śląskie SA.
Od godziny 10:10 ruch tramwajowy został wznowiony. Tramwaje obsługują przystanki zgodnie z rozkładem jazdy.
Tagi:
ZTM
![MotoMikołaje, Morsowanie i Bieg Mikołajowy - Świąteczna magia w Świętochłowicach [FOTO]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2025/12/MotoMikolaje-26.jpg)

























Komentarze (12) DODAJ