Świętochłowice: Szpitalna Izba Przyjęć już działa!

Czas czytania: 1 min.

Izba Przyjęć Szpitala w Świętochłowicach wznowiła już działalność. Izba Przyjęć była zamknięta po tym, jak u jednego z pacjentów wykryto koronawirusa. 

Czasowe zawieszenie przyjęć pacjentów spowodowane było uzyskaniem pozytywnego wyniku na obecność wirusa SARS-CoV-2 u jednego z pacjentów Izby Przyjęć oraz wiążącą się z tym koniecznością przeprowadzenia procesów dezynfekcji, dekontaminacji i zadymiania pomieszczeń. O ponownym uruchomieniu Izby Przyjęć szpital powiadomił za pośrednictwem mediów społecznościowych.

– Dla naszego wspólnego bezpieczeństwa serdecznie prosimy Państwa o to, aby podczas pobytu na terenie szpitala przestrzegać zasad reżimu sanitarnego oraz stosować się do poleceń personelu medycznego – czytamy na stronie ZOZ Świętochłowice.

Dodaj komentarz

Błąd:

Wynik:
Opinia została pomyślnie dodana.
Po przeprowadzeniu weryfikacji, jej treść zostanie udostępniona publicznie.

Trwa wysyłanie komentarza ...

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść.

* pola obowiązkowe

Logolinki

Katalog firm