Za nami spacer literacki śladami bohaterów książki “Ogrody na popiołach” [ZDJĘCIA]

Czas czytania: 1 min.

W środę 5 października odbył się spacer literacki śladami bohaterów książki “Ogrody na popiołach” z udziałem autorki – Sabiny Waszut. To nie koniec niespodzianek, jakie przygotowano w związku z promocją książki, której akcja toczy się w Świętochłowicach.

Spacer literacki z udziałem Sabiny Waszut

Uczestnicy, prowadzeni przez Monikę Kassner, dziarskim krokiem pokonali trasę spod bramy przy dawnym obozie Zgoda do Muzeum Powstań Śląskich, zadając przy okazji najbardziej nurtujące pytania, które pojawiły się podczas lektury książki. Najbardziej aktywni uczestnicy otrzymali egzemplarze książek z autografem autorki.

Komentarze (2) DODAJ

i co sie z tego spaceru dowiedzieli przechodząc przez Zgoda? ze jeden z b.dobrze prosperujących zakładów metalowych jakim były ZUT ZGODA stoi,(już nie stoi) leży w ruinie rozkradany na oczach mieszkańców świon i ślonska.Tak polska macocha dba o ślonsko KZ Lager Eintrachthuette niema co wspominać bo tam oprócz denkmala nic niema, tam też wszystko zrównane z ziemiom.
To promocja książki czy Kasner?

Błąd:

Wynik:
Opinia została pomyślnie dodana.
Po przeprowadzeniu weryfikacji, jej treść zostanie udostępniona publicznie.

Trwa wysyłanie komentarza ...

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść.

* pola obowiązkowe

Logolinki

Katalog firm

Tagi