Debiut UKS Dwójka Świętochłowice w lidze mini siatkówki!
W miniony weekend w lidze mini siatkówki Kinder+Sport zadebiutowali zawodnicy UKS Dwójka Świętochłowice.
Do zmagań pod siatką stanęły zespoły „trójek” dziewcząt i chłopców
Młodzi świętochłowiczanie zanotowali na swoich kontach pierwsze zwycięstwa i pierwsze porażki. Siatkarzy dzielnie dopingowali z trybun rodzice, ciesząc się z każdego zdobytego punktu.
Jestem bardzo zadowolony z postawy naszych zawodników, jechaliśmy zdobywać doświadczenie i uczyć się, a pojawiły się pierwsze sukcesy! Brawo, oby tak dalej! – podsumował prezes UKS Dwójka Świętochłowice, Marek Reich.
Zmagania w lidze mini siatkówki potrwają aż do maja. Kolejne turnieje nasi siatkarze rozegrają już w grudniu.







![Za nami kolejny Turniej Szachowy dla dzieci w Świętochłowicach [ZDJĘCIA]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2026/02/main-3.jpg)




![Ten tydzień należy do kultury! Sprawdź, gdzie warto być [13–19 lutego]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2026/02/05785487-c8b5-47f3-bd2c-31fe2fe3d7e1.jpg)
![Zima w mieście? Tylko z kulturą! TOP wydarzenia w regionie [30.01 – 05.02]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2026/01/Free-7.jpg)











Dodaj komentarz