Mam talent i kropka – Dzień Kropki w SP nr 4 w Świętochłowicach
W miniony wtorek uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 4 przyłączyli się do obchodów Międzynarodowego Dnia Kropki (Dot Day).
15 września nauczyciele z całego świata, organizują wiele ciekawych zabaw i zajęć, które pomagają dzieciom odkrywać talenty, poznawać swoje mocne strony, pobudzać wyobraźnię i wspólnie się bawić.
Kropki stały się inspiracją wielu aktywności plastycznych, językowych, matematycznych, komputerowych oraz ruchowych. Tego dnia najmodniejsze ubrania były oczywiście w kropki. Na topie były atrybuty w kropki, z którymi chętnie robiono sobie pamiątkowe zdjęcia. Uczniowie i nauczyciele na kropkach chwalili się swoimi mocnymi stronami i na zakończenie Dnia Kropki powstało Szkolne Drzewo Talentów.









![Muzyka, humor i emocje: najlepsze wydarzenia w regionie [21–27 listopada]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2025/04/Free_11.jpg)
![TOP wydarzenia w regionie – koncerty, spektakle i mikołajkowe atrakcje [05-11.12]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2025/04/962570.informacja.jpg)











Dodaj komentarz