Policjanci szukają sprawcy kradzieży roweru. Rozpoznajesz go?

Czas czytania: 1 min.

Policjanci z wydziału kryminalnego świętochłowickiej komendy poszukują mężczyzny, który ukradł rower.

Do zdarzenia doszło 13 sierpnia br. Publikujemy zdjęcia z monitoringu, który zarejestrował sprawcę, licząc na Państwa pomoc w jego ustaleniu.

Z relacji świętochłowickich śledczych wynika, że nieustalony mężczyzna w dniu 13 sierpnia 2019 roku w Świętochłowicach przy ul. Wojska Polskiego z jednej z klatek schodowych ukradł rower górski.

Publikujemy zdjęcia z monitoringu, gdzie został zarejestrowany wizerunek sprawcy przedmiotowego przestępstwa w trakcie opisywanego zdarzenia. Liczymy na Państwa pomoc w ustaleniu sprawcy.

W przypadku jakichkolwiek informacji pomocnych w ustaleniu tożsamości mężczyzny prosimy o kontakt z policjantami ze Świętochłowic pod nr tel. 32 34 90 280, pocztą elektroniczną na adres e-mail: [email protected], lub z dowolną jednostką Policji osobiście, lub telefonicznie pod numerem 112.

Gwarantujemy anonimowość!

Sylwia Machowska
Źródło: KMP Świętochłowice

Komentarze (2) DODAJ

Po czterech miesiącach ten sprawca na pewno się znajdzie.
angelika
Ale wiesz , człowiek tak szybko nie starzeje się. Inna sprawa to jakość zdjęcia...
gość

Błąd:

Wynik:
Opinia została pomyślnie dodana.
Po przeprowadzeniu weryfikacji, jej treść zostanie udostępniona publicznie.

Trwa wysyłanie komentarza ...

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść.

* pola obowiązkowe

  • Najnowsze
  • Popularne

Logolinki

Katalog firm