Policjanci u przedszkolaków

Czas czytania: 1 min.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach kolejny raz odwiedzili przedszkole nr 4, by rozmawiać z najmłodszymi o bezpieczeństwie.

Tym razem na mundurowych czekała niespodzianka, bowiem dzieci przygotowały przedstawienie o znakach drogowych. Wiedza jaką pochwaliły się przedszkolaki to ogromny sukces wychowawców oraz policyjnych profilaktyków, którzy cyklicznie odwiedzają wszystkie placówki w Świętochłowicach, by uczyć o bezpieczeństwie w ruchu drogowym.

Czerwone światło stój, zielone światło idź… to słowa piosenki jakimi dzieci z przedszkola nr 4 w Świętochłowicach przywitały policjantów, którzy kolejny raz odwiedzili ich placówkę. Przedszkolaki przygotowały bowiem dla mundurowych, specjalnie na tę okazję, przedstawienie o znakach drogowych. Po nim miały możliwość pochwalić się swoją wiedzą obecnym na miejscu dzielnicowym oraz policyjnemu profilaktykowi. Cieszy ogromny sukces takich spotkań, gdyż czas poświęcony tym młodym jeszcze osobom, zaowocował ich świadomością oraz wiedzą o bezpieczeństwie w ruchu drogowym. Mamy nadzieję, że profilaktyka społeczna, jeszcze przez długi czas, będzie zbierać tak owocne żniwo.

Sylwia Machowska
Źródło: KMP Świętochłowice

Dodaj komentarz

Błąd:

Wynik:
Opinia została pomyślnie dodana.
Po przeprowadzeniu weryfikacji, jej treść zostanie udostępniona publicznie.

Trwa wysyłanie komentarza ...

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść.

* pola obowiązkowe

  • Najnowsze
  • Popularne

Logolinki

Katalog firm