Warsztaty terapii zajęciowej w Świętochłowicach. Uczestnicy mówili o przemocy
Przedwczoraj, w ramach Trzeciego Miejskiego Tygodnia Przeciwko Przemocy odbyło się spotkanie w Warsztatach Terapii Zajęciowej Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Świętochłowicach. Uczestnicy rozmawiali na temat przemocy domowej oraz co zrobić, gdy komuś dzieje się krzywda.
Świętochłowice stają przeciwko przemocy
W ramach trzeciego dnia III Miejskiego Tygodnia Przeciwko Przemocy zespół specjalistów z miejscowej jednostki, Specjalistycznego Ośrodka Wsparcia „Przystań”, Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej oraz Ośrodka Pomocy Społecznej w Świętochłowicach, zawitał wczoraj do Warsztatów Terapii Zajęciowej TPD w Świętochłowicach.
Podczas rozmów z uczestnikami, świętochłowiccy policjanci zwrócili szczególną uwagę na temat przemocy domowej, emocji, jak reagować kiedy komuś dzieje się krzywda czy do kogo zwrócić się o pomoc.






![Siedem dni pełnych emocji! Najciekawsze wydarzenia w regionie [13.03–19.03]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2026/03/pixa-31.webp)

















Dodaj komentarz