Wiadomości z Świętochłowic

13 poszukiwanych i 3 listy gończe w tydzień. Sukcesy działań świętochłowickich policjantów

  • Dodano: 2024-01-25 13:30

Świętochłowiccy policjanci po raz kolejny udowodnili, że żaden przestępca nie może czuć się bezkarnie. W ciągu tygodnia w ręce miejscowych policjantów wpadło aż 13 poszukiwanych osób, z czego aż 3 osoby były poszukiwane listem gończym.

Pracowity tydzień świętochłowickich policjantów

Miniony tydzień był pracowity dla świętochłowickich policjantów. W ich ręce wpadło aż 13 poszukiwanych osób. Za trzema z nich wydano listy gończe.

Pierwszy wpadł w ręce policjantów z nieetatowego zespołu do spraw poszukiwań. W piątek udali się pod adres gdzie miał zamieszkiwać poszukiwany za niealimentację 39-letni mieszkaniec Świętochłowic. W drzwi do mieszkania otworzył im mężczyzna, który od trzech miesięcy ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Został zatrzymany i trafił do aresztu, gdzie spędzi najbliższe pół roku.

W poniedziałek mundurowi pojechali do jednego z marketów na terenie miasta, gdzie pracownik ochrony ujął mężczyznę, który ukradł butelkę alkoholu o wartości 15 złotych. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że 40-letni mieszkaniec Skarżyska-Kamiennej od prawie roku ukrywał się. Został wydany za nim list gończy. Był poszukiwany za jazdę na podwójnym gazie. Został zatrzymany i trafił do aresztu. Za kradzież został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 złotych.

Kolejnego dnia policjanci z Wydziału Kryminalnego świętochłowickiej komendy ustalili miejsce pobytu 34-letniego mieszkańca miasta, za którym sąd wydał list gończy. Mężczyzna był poszukiwany od blisko pół roku za niealimentację. Policjanci zatrzymali 34-latka i trafił do aresztu, gdzie spędzi najbliższy rok.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również