Wiadomości z Świętochłowic

20-letni Świętochłowiczanin odpowie za paserstwo. Grożą mu 2 lata więzienia!

  • Dodano: 2023-09-25 07:00, aktualizacja: 2023-09-25 07:17

Na początku maja świętochłowiccy mundurowi otrzymali zgłoszenie o kradzieży roweru z terenu miasta. Kilka dni temu, rower został odnaleziony w jednym z lombardów. Zatrzymany w tej sprawie 20-letni świętochłowiczanin usłyszał już zarzut paserstwa, za co grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

Młody mieszkaniec Świętochłowic zatrzymany za paserstwo

W pierwszych dniach maja, policjanci miejscowej komendy otrzymali zgłoszenie, że z terenu Świętochłowic został skradziony, zabezpieczony wcześniej przez właściciela stalową linką rower.

Kilka dni temu, mundurowi uzyskali informację, że w jednym z lombardów na terenie miasta może znajdować się pochodzący z kradzieży rower. W trakcie niezwłocznej wizyty pod wskazanym adresem policjanci znaleźli rower, który odpowiadał temu, który został ukradziony w maju. Właściciel rozpoznał swoją własność, co potwierdziła zgodność numeru ramy z dowodem zakupu. W tej sprawie zatrzymany został 20-letni świętochłowiczanin, który miał okazyjnie kupić, a następnie sprzedać w lombardzie rower pochodzący z kradzieży. Grozi mu nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

W tej sprawie czynności dalej trwają.

Komentarze (1)    dodaj »

  • Ciekawy

    A sprzedawca w lombardzie to nie paser jak kradzione skupuje?

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również