Wiadomości z Świętochłowic

21-letni mieszkaniec Świętochłowic przyłapany na kradzieży. Okazał się być poszukiwanym!

  • Dodano: 2023-08-11 12:15

Kolejny chorzowski mundurowy poza służbą zatrzymał złodzieja sklepowego. Tym razem czujnością wykazał się policjant z Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą.

Poszukiwany mężczyzna złapany na kradzieży

Policjant, będąc na urlopie, robił zakupy w jednym z marketów w Katowicach. Później, gdy był już w swoim samochodzie, zauważył, jak do sklepu wchodzi dwóch nietypowo zachowujących się mężczyzn. Jeden z nich pozostał pomiędzy drzwiami wejściowymi do marketu, obserwując jego pracowników. Drugi wszedł na halę sklepową, aby po chwili pojawić się z powrotem, trzymając w rękach karton z kawą. Oczekujący w przejściu mężczyzna poruszył się, aby uruchomić drzwi i umożliwić mu swobodne wyjście ze sklepu. Policjant natychmiast pobiegł w ich kierunku, zatrzymując jednego z nich i wzywając umundurowany patrol. Po przyjeździe na miejsce policjantów z Katowic okazało się, że 21-letni świętochłowiczanin oprócz kradzieży, której przed chwilą dokonał, jest poszukiwany do odbycia kary 1,5 roku pozbawienia wolności. To jednak nie koniec jego problemów. Kryminalni ustalili, że mężczyzna ma również na swoim koncie usiłowanie włamania do sklepu warzywnego. Zatrzymany przyznał się do obu stawianych mu zarzutów. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Komentarze (1)    dodaj »

  • Ünkel Fredii

    Znamy jednego okradał kolegów w internacie i w pociągu został ministrem,drugi oszukiwał w szkole kradł u wujka w pracy i został prezesem największej spółki w kraju.Dajcie młodym się wyszaleć a potem prosta droga w szeregi PiS oni takich potrzebują praca czeka.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również