Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

22-latek zatrzymany z amfetaminą

  • Dodano: 2020-05-11 07:00, aktualizacja: 2020-05-11 07:06

Policjanci pełniący służbę na terenie Świętochłowic zatrzymali 22-latka. Mężczyzna posiadał przy sobie amfetaminę zawiniętą w folię aluminiową. Chorzowianin, widząc policyjny radiowóz, próbował schować narkotyki do kieszeni. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie dzisiaj usłyszał zarzut posiadania niedozwolonych środków psychotropowych. Grozi mu do 3 lat więzienia.

O jego dalszym losie zadecyduje sąd

Pełniący służbę na terenie Świętochłowic policjanci, w trakcie patrolowania śródmieścia zauważyli zaparkowany pojazd. Wewnątrz znajdowały się dwie osoby. Na widok mundurowych, obaj mężczyźni zaczęli nerwowo się rozglądać, a pasażer wykonał ruch rękoma, jakby chciał schować jakiś przedmiot do kieszeni. Mundurowi postanowili to skontrolować. Siedzącym za kierownicą fiata okazał się 18-letni świętochłowiczanin. W trakcie kontroli na jaw wyszedł powód zachowania 22-letniego pasażera. Jak się okazało chorzowianin na widok policjantów, próbował ukryć w kieszeni dwa zwitki foli, w których była amfetamina. Zatrzymany mężczyzna spędził noc w policyjnym areszcie. Dzisiaj usłyszał zarzut posiadania niedozwolonych środków psychotropowych. Teraz grozi mu do 3 lat więzienia. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Zobacz także

Komentarze (3)    dodaj komentarz »

  • Ja

    Znowu groźni przestępcy ujęci, żałosne mają czym się chwalić. Skarb państwa znowu poległ na pare tysięcy przez całe procedury i po co bo mieli działkę haha no ale bravo

  • wiedziałem

    izolacja.... dla tych osłów jak najdłuższa....

  • Mieszkaniec

    Uglebiać gadów

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.