Wiadomości z Świętochłowic

26-letni oprawca odpowie za znęcanie się nad partnerką!

  • Dodano: 2021-01-05 09:15

Za znęcanie się nad swoją partnerką odpowie 26-letni mieszkaniec Świętochłowic.

Oprawca został zatrzymany przez świętochłowickich policjantów

Za przestępstwo, którego się dopuścił, może trafić za kraty nawet na 5 lat. Na wniosek śledczych prokurator objął go policyjnym dozorem. Świętochłowiczanin ma również zakaz zbliżania i kontaktowania się z pokrzywdzoną. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Pod koniec grudnia do świętochłowickiej policji wpłynęło zawiadomienie dotyczące znęcania się nad jedną z mieszkanek miasta przez jej partnera. Jak ustalili policjanci, 26-latek w trakcie awantury zaczął wyzywać pokrzywdzoną oraz niszczyć meble. Następnie swoją agresję skierował wobec kobiety.

Zaczął ją szarpać i kopać

Jak się później okazało to nie pierwsza tego typu sytuacja, bowiem mężczyzna od około 2 miesięcy znęca się nad konkubiną psychicznie i fizycznie. Roztrzęsiona kobieta postanowił przerwać milczenie. Następnego dnia agresor wpadł w ręce mundurowych. Świętochłowiczanin usłyszał zarzut znęcania się nad swoją partnerką. Teraz może trafić za kraty nawet na 5 lat. Decyzją prokuratora mężczyzna został objęty policyjnym dozorem, połączonym z zakazem wszelkich form kontaktu z pokrzywdzoną. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Komentarze (2)    dodaj »

  • jorg

    a może to jej wina?

  • Hubi

    Na pewno na findera bo tam sama patologia mieszka, co pije i ćpie

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również