Wiadomości z Świętochłowic

26-letni oprawca odpowie za znęcanie się nad partnerką!

  • Dodano: 2021-01-05 09:15

Za znęcanie się nad swoją partnerką odpowie 26-letni mieszkaniec Świętochłowic.

Oprawca został zatrzymany przez świętochłowickich policjantów

Za przestępstwo, którego się dopuścił, może trafić za kraty nawet na 5 lat. Na wniosek śledczych prokurator objął go policyjnym dozorem. Świętochłowiczanin ma również zakaz zbliżania i kontaktowania się z pokrzywdzoną. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Pod koniec grudnia do świętochłowickiej policji wpłynęło zawiadomienie dotyczące znęcania się nad jedną z mieszkanek miasta przez jej partnera. Jak ustalili policjanci, 26-latek w trakcie awantury zaczął wyzywać pokrzywdzoną oraz niszczyć meble. Następnie swoją agresję skierował wobec kobiety.

Zaczął ją szarpać i kopać

Jak się później okazało to nie pierwsza tego typu sytuacja, bowiem mężczyzna od około 2 miesięcy znęca się nad konkubiną psychicznie i fizycznie. Roztrzęsiona kobieta postanowił przerwać milczenie. Następnego dnia agresor wpadł w ręce mundurowych. Świętochłowiczanin usłyszał zarzut znęcania się nad swoją partnerką. Teraz może trafić za kraty nawet na 5 lat. Decyzją prokuratora mężczyzna został objęty policyjnym dozorem, połączonym z zakazem wszelkich form kontaktu z pokrzywdzoną. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Zobacz także

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • jorg

    a może to jej wina?

  • Hubi

    Na pewno na findera bo tam sama patologia mieszka, co pije i ćpie

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.