Wiadomości z Świętochłowic

38-latek odpowie za posiadanie amfetaminy

 • Dodano: 2020-12-23 06:45, aktualizacja: 2020-12-23 06:49

Kara 3 lat więzienia grozi mieszkańcowi Świętochłowic, który miał przy sobie amfetaminę. 38-latek wpadł w ręce policjantów z patrolówki w sobotę. W chwili zatrzymania miał w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Mężczyzna usłyszał już zarzut.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę około 23:30. Stróże prawa ze świętochłowickiej komendy pojechali do jednego z mieszkań w dzielnicy Lipiny w związku ze zgłoszoną interwencją. Na miejscu zastali zgłaszającą oraz 38-latka. Stróże prawa wyczuli od mężczyzny intensywną woń alkoholu. W trakcie wykonywanych przez policjantów czynności służbowych świętochłowiczanin był nerwowy i pobudzony. Jak się później okazało, mężczyzna ten w kieszeni spodni miał schowane zawiniątko foli aluminiowej z zawartością białego proszku. Przeprowadzone badanie potwierdziło, że zabezpieczone środki to amfetamina.

Ponadto badanie alkomatem wykazało w jego organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie śledczy przedstawili mu zarzut posiadania narkotyków. O jego dalszym losie zdecyduje sąd.

Komentarze (4)    dodaj »

 • WIDUCH

  BrAWO POLICJA KARAĆ PATOLOGIE

 • jorg

  karać i to surowo posiadaczy narkotyków !!!

 • KazdyRobiCoChce

  Ciebie też za posiadanie zbyt małego mózgu.

 • jorg

  od razu widać że też bierzesz bo już mózgu nie masz

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również