Wiadomości z Świętochłowic

38-latek poszukiwany listem gończym zatrzymany

  • Dodano: 2023-03-21 11:00

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach zatrzymali 38-latka, który był poszukiwany listem gończym. Mężczyznę zatrzymano w Gliwicach.

Mieszkaniec Świętochłowic od stycznia tego roku poszukiwany był sądowym listem gończym

Powodem jego problemów z prawem było naruszenie przepisów karnych z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Za swoje czyny, czyli zarówno za posiadanie, jak i udostępnianie środków odurzających miał odbyć karę 2 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna, jak ustalili mundurowi, ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od kilku lat.

Szereg czynności operacyjnych pozwoliło świętochłowickim kryminalnym ustalić aktualne miejsce pobytu poszukiwanego 38- latka. Dobre rozpoznanie „poszukiwaczy” doprowadziło do jego zatrzymania w okolicach giełdy samochodowej w Gliwicach. Poszukiwany był wyraźnie zaskoczony weekendowym zatrzymaniem. Zgodnie z treścią listu gończego został doprowadzony do aresztu śledczego celem odbycia kary pozbawienia wolności.

To kolejny raz, kiedy to dzięki skutecznym działaniom świętochłowickich policjantów osoba poszukiwana nie uniknie odpowiedzialności karnej i odbędzie karę.

Komentarze (1)    dodaj »

  • No i co

    Koleś jak głupio wpodł. Jo się kryja durch za winklem beztuż mnie nie widać

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również