Wiadomości z Świętochłowic

75 km z okazji 75-lecia I LO w Świętochłowicach. Pływackie zmagania uczniów

  • Dodano: 2023-09-27 07:30, aktualizacja: 2023-09-27 07:50

I Liceum Ogólnokształcące w Świętochłowicach, z okazji Jubileuszu 75-lecia swojego istnienia, postanowiło podjąć wyjątkowe wyzwanie - przepłynięcie 75 kilometrów. To nie tylko okazja do uczczenia długiej historii szkoły, ale również dowód na wspólnotę i determinację uczniów, absolwentów oraz innych szkół w Świętochłowicach.

Wyjątkowe świętowanie jubileuszu

Impreza rozpoczęła się punktualnie o godzinie 8:00 na sygnał startu, który dała Pani Dyrektor Jolanta Daniluk. Ponad 30 uczniów I LO wraz z absolwentami oraz uczniami z innych szkół, takich jak II LO, ZSTiU, SP1, SP8, SP17, SP4 i SP5, wzięło udział w tym ambitnym przedsięwzięciu. Razem stanęli do pokonania dystansu 75 kilometrów.

Nie można zapomnieć o ważnym wsparciu ze strony Wicerezydenta Miasta Świętochłowice, Pana Sławomira Pośpiecha, który również aktywnie uczestniczył w wydarzeniu. Jego obecność dodatkowo uświetniła to wyjątkowe wydarzenie i przyczyniła się do osiągnięcia celu.

I Liceum Ogólnokształcące w Świętochłowicach zaprasza wszystkich do świętowania jubileuszu i jest gotowe na kolejne wyzwania.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również