Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

[AKTUALIZACJA] Karambol na autostradzie A4! Droga jest już przejezdna

  • Dodano: 2019-01-05 11:30, aktualizacja: 2019-01-05 14:06

Poważny karambol na autostradzie A4 na wysokości Zabrza w stronę Gliwic spowodował całkowitą blokadę tej drogi. Dwie ciężarówki, jeden bus oraz trzy samochody osobowy zderzyły się ze sobą, w wyniku czego jedna osoba trafiła do szpitala - jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Aktualizacja 13:55

Droga jest już przejezdna.


Aktualizacja 13:15

Korek sięga już ulicy Oświęcimskiej w Rudzie Śląskiej. Zalecamy w ogóle nie poruszać się teraz autostradą A4 w Gliwic. Wciąż nie mamy informacji kiedy droga zostanie odblokowana.


Do zdarzenia doszło około godziny 8 rano. Droga jest na razie całkowicie nieprzejezdna, a jak podaje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad specjalny holownik jedzie na miejsce z Gliwic, więc utrudnienia w ruchu mogą jeszcze potrwać nawet dwie godziny.

Co prawda przez moment droga była odblokowana na środkowym pasie, jednak policja zdecydowała się na ponowną blokadę ze względów bezpieczeństwa.

[AKTUALIZACJA] Karambol na autostradzie A4! Droga jest już przejezdna

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Janusz

    W każdym wypadku za przyczynę należy uznać winę kierowcy, którzy coraz częściej sięgają po telefon, piszą sms-y czy nie uważają na panujące warunki na drodze. Jest zachmurzenie , pada śnieg ale Pan kierowca ma założony licznik energetyczny i jedzie na dziennych światłach ale o innych już nie myśli. Jeżdżę już 54 lata i nie miałem ani jednego wypadku z mojej winy, trzy zdarzenia gdzie zawsze ktoś we mnie wjechał ale to tylko dlatego jeżdżę bezwypadkowo, że zawsze myślę za tych co nie myślą o innych użytkownikach na drodze.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.