Wiadomości z Świętochłowic

[AKTUALIZACJA] Kolizja na skrzyżowaniu Bytomskiej z Chorzowską. Jest osoba poszkodowana!

  • Dodano: 2024-02-20 20:00, aktualizacja: 2024-02-22 12:40

Dziś wieczorem doszło do kolizji dwóch osobówek na skrzyżowaniu ul. Bytomskiej i ul. Chorzowskiej w Świętochłowicach. Jedna osoba jest poszkodowana, trwają utrudnienia w ruchu.


[AKTUALIZACJA - 20:30]

Kierujący pojazdem marki Skoda najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy Reanult. Pasażerka prawidłowo poruszającego się pojazdu została zabrana do szpitala z podejrzeniem urazu brzucha.

Na ten moment ruch jest już udrożniony.

W przeciągu kilku tygodni, to już drugi wypadek na tym skrzyżowaniu. Przypominamy, stosowaniu się do przepisów ruchu drogowego. W warunkach niedostatecznej przejrzystości powietrza, np. podczas opadów deszczu, należy zachować szczególną ostrożność. Warto również przed podróżą sprawdzić stan techniczny, oświetlenie i wyposażenie swojego samochodu - czytamy na stronie KMP Świętochłowice.


Zderzenie osobówek w Świętochłowicach

Dziś wieczorem, ok. godz. 19:00 doszło do zdarzenia drogowego na skrzyżowaniu ul. Bytomskiej i ul. Chorzowskiej. Na ten moment wiadomo, że w wyniku kolizji, jedna osoba - kobieta została poszkodowana. 

Trwają utrudnienia w ruchu drogowym, które mogą potrwać jeszcze nawet do godziny 21:00.

- Ze względu na warunki, utrudnienia w ruchu drogowym mogą potrwać jeszcze około godzinę - mówi starszy sierżant Marcin Korek, Oficer Prasowy KMP Świętochłowice.

Karolina GoikKarolina Goik
Źródło: Rzecznik KMP Świętochłowice / Świony Info FB

Komentarze (3)    dodaj »

  • Driver

    światła działają OK. Tylko, że kierowcy traktują sygnalizator z tabliczką jak sygnalizator kierunkowy (strzałka w lampie). Przez wiele lat na skrzyżowaniu Bytomskiej z Trasą Średnicową w kierunku Katowic było tak samo. Nawet ktoś tam zginął. Jak długo kierowcy nie włączą głowy i nie wyłączą GPSa, czujników i bezmyślności to tak się będzie działo. Mykam tym skrzyżowaniem codziennie i codziennie obawiam się o życie.

  • Ze Świon

    Jak codziennie tam jeździsz, to sie przypatrz, bo na tym skrzyżowaniu NIE MA zielonych strzałek! Co nie zmienia faktu, że coraz więcej bezmyślnych, a może z premedytacją ? wjeżdża na czerwonym świetle.

  • Pako

    Sprawdźcie czy światła działaja prawidłowo bo to już kolejny raz w tym samym miejscu.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również