Wiadomości z Świętochłowic

[AKTUALIZACJA] Kulig w Parku Jordanowskim został odwołany

  • Dodano: 2024-02-07 11:00

Tegoroczne ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami. W tym okresie żadne dziecko nie powinno się nudzić! Niezapomnianych emocji najmłodszym mieszkańcom naszego miasta z całą pewnością dostarczy kulig z dodatkowymi atrakcjami. Udział w wydarzeniu nie wiąże się z żadnymi kosztami.

AKTUALIZACJA:

Kulig, który miał odbyć się w czwartek 8 lutego, został odwołany przez prognozowane opady deszczu. Wydarzenie odbędzie się w innym terminie, w którym warunki pogodowe będą bardziej sprzyjające dla tego typu atrakcji. Nowego termin nie został jeszcze ustalony.


Już niebawem czeka nas kulig w Parku Jordanowskim

Już za niedługo dzieciaki ze Świętochłowic będą mogły wziąć udział w niecodziennym wydarzeniu, a tym samym nieco urozmaicić swoją tegoroczną przerwę zimową. W czwartek 8 lutego o godzinie 16:00 w Parku Jordanowskim zorganizowany zostanie kulig. Udział w wydarzeniu będzie bezpłatny, a na uczestników czekać będą dodatkowe atrakcje, takie jak animacje, konkursy czy ognisko z kiełbaskami. Aby zabawa była jeszcze lepsza, dzieciaki powinny zostać zaopatrzone przez rodziców w latarki lub świecące ozdoby.

– Weźcie swoje sanki – kulig pociągną konie. Czeka na was dobra zabawa, animacje, konkursy i ognisko z kiełbaskami. Mile widziane świecące ozdoby i latarki – przekazuje organizator.

Przed nami kulig dla dzieci w Parku Jordanowskim. Sprawdźcie szczegóły

Komentarze (2)    dodaj »

  • Amiga

    Organizatorzy obudzili się z zimowego snu.

  • Dowcipny

    Weźcie swoje sanki,bardzo śmieszne. Chyba, że mają być na kółkach bo śniegu coś mało

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również