Wiadomości z Świętochłowic

[AKTUALIZACJA] ZOZ Świętochłowice zawiesiło działalność Izby Przyjęć!

 • Dodano: 2020-09-23 11:30, aktualizacja: 2020-09-24 10:16

ZOZ Świętochłowice zawiesiło działalność Izby Przyjęć, ponieważ u jednego z pacjentów wykryto obecność koronawirusa.


AKTUALIZACJA: Dzisiaj ZOZ Świętochłowice poinformowało, że szpitalna Izba Przyjęć ponownie działa. Jednak po kilku godzinach, komunikat szpital został zaktualizowany. Pracownicy szpitala poinformowali, że w dalszym ciągu konieczne pozostaje zamknięcie Izby Przyjęć. 


- W dniu dzisiejszym zawieszamy działalność Izby Przyjęć, ponieważ u jednego z pacjentów wykryto obecność koronawirusa. Jednocześnie informujemy, że zawieszone zostały wypisy i przyjęcia na Oddziale Chorób Wewnętrznych. Informację o wznowieniu działalności oddziału przekażemy w odrębnym komunikacie - czytamy na stronie ZOZ Świętochłowice

W związku z powyższym przeprowadzony zostanie proces dezynfekcji, dekontaminacji i zadymiania pomieszczeń. Zawieszone zostały wypisy i przyjęcia na Oddziale Chorób Wewnętrznych.

Komentarze (11)    dodaj »

 • Myślący

  Pozamykajcie Szpitale, Przychodnie dajcie umrzeć wszystkim chorym i potrzebującym pomocy lekarskiej, operujcie zdalnie. Siebie z pewnością uleczycie. Nie liczcie na pomoc straży pożarnej bo też udziela zdalnie jak gasić pożar. Trzeba uzdrowić Słuzbę Zdrowia bo jest bardziej chora niż człowiek stary i schorowany. Jesteście w swoich poczynaniach bardzo żałośni razem z tym co za Was odpowiada.

 • Barbi

  Każda sprzedawczyni czy kelnerka ma więcej jaj niż lekarze, bo codziennie spotyka się z ogromem osób mogących być potencjalnie zarażonymi. Tymczasem osoby, które ślubowały chronić i ratować życie udzielają "teleporad". Kpina.

 • Jon

  Pozamykać się w Szpitalach, Przychodniach jesteście żałośni straciłem zaufanie do śmiesznej służby zdrowia

 • rada

  Wystarczy by NFZ przestał płacić lekarzom , którzy zamknęli przychodnie rodzinne a problem zniknie i zaraz otworzą się na pacjenta . Pacjenci płacą składki i nie mają OPIEKI LEKARSKIEJ więc trzeba przestać płacić lekarzom i tyle .Dziwne ,ze prywatnie przyjmują

 • straszne

  Ten oddział wewnętrzny to syf i zwykła wykończalnia powinno się go zupełnie zlikwidować tam jest XIX wiek jeszcze

 • Boguś

  Bardzo dobra decyzja. Z koronawirusem nie ma żarów

 • Magma

  No tak państwowo to zawieszją przyjmowanie ale jak zadzwonisz i powiesz żeby przyjęli prywatnie to Covida już nie będzie. Szkoda słów na ten cały niby covid wszystko inne działa normalnie tylko służba zdrowia się najbardziej obawia o swoje życie. A ci co chorują to niech się wykańczą bo po co tacy mają żyć i oddychać. Ale składki od nich biorą.

 • Biedna

  Na czas pandemii zamknąć wszystkie szpitale przychodnie zwolnić cały personel. I oszczędności przekazać na nie istniejące respiratory i maseczki nie spełniające norm. I wypłacić byłemu ministrowi zdrowia odprawę.

 • Mieszkam tu

  Szpital w Świętochłowicach prowadzi depopulację pacjentów, kaza im w brudnych szmatach siedzieć w sali, nie mogą opu[...] pokojów, zdrowi ludzie nie mogą być wypisani do domu. Dyrekcjo szpitala wstydźcie sie!!!

 • wykrywacz kłamstw

  Szpital nie ma w zakresie obowiązków zakupić pacjentowi nowego ubrania, kiedy jakiś krytyk uzna, że ktoś siedzi w szmatach. A tak po prawdzie nie siedzi bo z treści wpisu wynika, że krytykant w szpitalu nie był, a konfabuluje nas potęgę;)

 • Mieszkam tu

  Na oddziale wewnętrznym od kilku tygodni przebywa bliska mi osoba i wiem co się tam dzieje, teraz nie może wyjść do domu

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również