Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

Bal przebierańców klientów Ośrodka Przystań

  • Dodano: 2011-02-28 10:15

W jedno mroźne popołudnie karnawału Specjalistyczny Ośrodek Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Przystań" w Świętochłowicach zamienił się w miejsce spotkań małych wróżek, księżniczek, kominiarzy, kowbojów, rycerzy, pszczółek i wielu innych niezwykłych postaci. A wszystko to, za sprawą balu przebierańców, zorganizowanego dla klientów Ośrodka "Przystań".

Dzięki zaangażowaniu rodziców, wszystkie przybyłe na bal pociechy wyglądały tego dnia bajecznie.

Dla uczestników został przygotowany słodki poczęstunek, przeplatany zabawami przy muzyce oraz przy dźwiękach gitary. Podczas imprezy do zabawy przyłączył się klaun, który zachęcał dzieci do wspólnego śpiewu, tańca i konkursów. W czasie imprezy również rodzice mieli możliwość wypróbowania swoich umiejętności tanecznych - na gazecie, z balonem czy fantem na głowie. Dzieci wspólnie przyozdabiały karnawałowe maski, prezentowały swoje stroje, pomagały klaunowi dmuchać wiatraki i balony.

Pod koniec balu uczestnikom zostały wręczone drobne upominki w postaci słodyczy i przewodników Śląskiego Ogrodu Zoologicznego, które przekazała dyrekcja ZOO w Chorzowie.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.