Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

"Bezpieczne skrzyżowania" - świętochłowicka drogówka podsumowała działania

  • Dodano: 2020-06-26 06:45, aktualizacja: 2020-06-25 18:20

Świętochłowicka drogówka przeprowadziła działania o kryptonimie „Bezpieczne skrzyżowania”. Ich głównym celem było ograniczenie liczby zdarzeń oraz liczby ofiar wypadków drogowych zaistniałych w rejonie skrzyżowań. Dzisiaj czas na podsumowanie. Stróże prawa ujawnili blisko 50 wykroczeń, z czego aż 25 popełnili kierowcy pojazdów mechanicznych. W ręce drogówki wpadł jeden nietrzeźwy rowerzysta.

Głównym celem działań prowadzonych w środę było dążenie do poprawy bezpieczeństwa użytkowników dróg poprzez egzekwowanie od pieszych i kierujących stosowania się do obowiązujących przepisów ruchu drogowego, które wpływają na ograniczenie liczby zdarzeń i ofiar wypadków drogowych. Policjanci z drogówki w trakcie akcji „Bezpieczne skrzyżowania” zwracali uwagę na zachowanie kierowców i pieszych na skrzyżowaniach oraz w ich obrębie. Świętochłowicka drogówka ujawniła blisko 50 wykroczeń, z czego aż 25 popełnili kierowcy pojazdów mechanicznych. Ponadto w ręce stróżów prawa wpadł nietrzeźwy rowerzysta.

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Tofik

    Bezpieczeństwo przede wszystkim. :) Teraz to jakoś idzie do przodu. Kiedyś była patologia!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.