Wiadomości z Świętochłowic

Bezpłatne szczepienia przeciwko grypie

 • Dodano: 2020-12-09 06:45, aktualizacja: 2020-12-09 06:50

Miasto Świętochłowice oraz Zespół Opieki Zdrowotnej zapraszają na szczepienia przeciwko grypie dla osób powyżej 75 roku życia.

Szczepionki przeciwko grypie przeznaczone są dla mieszkańców Świętochłowic powyżej 75 roku życia i są one bezpłatne. Termin szczepienia należy ustalić telefonicznie.

Wszelkich informacji udzieli Państwu Pielęgniarka Koordynująca Pani Elżbieta Starko (Poradnie Specjalistyczne) pod numerem telefonu 32 621 95 04 lub 698 890 259.

Do szczepienia należy się zgłosić z dowodem tożsamości. Poradnia Specjalistyczna dysponuje w tym momencie ok. 200 szczepionkami przeciwko grypie. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Komentarze (4)    dodaj komentarz »

 • Sofronow

  Na zdrowie

 • Janusz

  Nic tak nie poraża jak głupota rządzących. Z tymi szczepionkami zostaniecie i będą do utylizacji. Szczepienia powinno się przeprowadzać najpóźniej w Październiku i dla grup od 65 roku życia i dla grup z niepełnosprawnościami bez względu na wiek szczepionego.Wyrażam ubolewanie dla tej władzy w Świętochłowicach patrzących krótkowzrocznie i bez empatii dla mieszkańców.

 • Marta

  Szczepić sie przeciw grypie mozna do lutego.Jeśli pojawia się epidemia grypy ,to dopiero w lutym i marcu,więc te szczepienia mają sens .Każdy epidemiolog to powie panu przemądrzałemu.

 • sąsiad

  Kto chciał się zaszczepić to się zaszczepił właśnie w październiku-listopadzie. Teraz szczepić powyżej 75 lat to jest pod publikę panie prezydencie. Jakby na to nie spojrzeć to za poprzednika było inaczej.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.